پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر درمان علوم پزشکی یزد مطرح کرد


زارع با ابراز گلایه از برخی اتفاقات در خصوص آب انتقالی به یزد گفت: برخی از مردم اصفهان که نسبت به انتقال آب به یزد معترض هستند بدانند این آب درزمینهٔ درمان و جان مردم مصرف می‌شود.

محمدحسین زارع مدیر درمان علوم پزشکی یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ از راه‌اندازی مرکز دیالیز ثمین طب سروش توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: همواره بیمارستان‌های دولتی در این زمینه با مشکلاتی روبرو بودند که این مشکلات تا بخش زیادی با راه‌اندازی این مرکز با 40 تخت و ظرفیت پوشش 160 بیمار مرتفع شده است.

زارع افزود: در حال حاضر 120 بیمار توسط این مرکز تحت پوشش قرار گرفتند که توانسته میزان رضایتمندی مردم را فراهم کند.

وی با ابراز گلایه از برخی اتفاقات در خصوص آب انتقالی به یزد گفت: برخی از مردم اصفهان که نسبت به انتقال آب به یزد معترض هستند بدانند این آب درزمینهٔ درمان و جان مردم مصرف می‌شود و با مشکلاتی که اخیراً برای آب انتقالی به یزد پیش‌آمده ما به‌سختی و با تانکر در حال تأمین روزانه 10 هزار لیتر آب این مرکز با همکاری سازمان آب و فاضلاب و مساعدت معاونت سیاسی امنیتی استانداری یزد هستیم.

مدیر درمان علوم پزشکی یزد همچنین نسبت به اقدامات شیادانه برخی افراد در خصوص ادعای ارتباط با پزشکان سرشناس یزدی و نوبت‌گیری از آنان هم گفت: برخی افراد مدعی ارتباط با پزشکان سرشناس یزدی هستند و بابت اخذ نوبت از آنان پول‌های قابل‌توجهی از مردم دریافت می‌کنند که مصداق بارز کلاه‌برداری است.

زارع خاطرنشان کرد: مردم به این افراد اعتماد نکنند و برای دریافت نوبت تنها از طریق منشی پزشکان اقدام کرده و وجه مازادی را پرداخت نکنند.

وی در خصوص ذهنیت منفی ایجادشده نسبت به بیمارستان شهید صدوقی یزد هم گفت: تمام بیمارانی که وضعیت حاد و وخیمی دارند به این بیمارستان ارجاع داده می‌شوند و طبیعی است که در برخی مواقع علی‌رغم تلاش‌های پزشکی بیمار فوت می‌کند که ارتباطی با قصور پزشکی ندارد.

مدیر درمان علوم پزشکی یزد تصریح کرد: البته علت اصلی نارضایتی مردم ضعف در روابط عمومی و ارتباط کادر پزشکی با آنان است که اگر این ارتباط قوی شود و وضعیت بیمار به‌درستی برای همراهان با مستندات تشریح شود دیدگاه‌ها عوض‌شده و میزان رضایتمندی افراد افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار