محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

با حضور پرشور مردم و مسئولین صورت گرفت

استقبال از «قاری‌ افتخار آفرین یزدی»در فرودگاه شهید صدوقی


این استقبال گرم که با حضور پرشور مردم و مسئولین در فرودگاه شهید صدوقی یزد همراه بود در واقع نمایش ارادت یزدی ها به کتاب آسمانی قرآن است.

به گزارش یزد امــــروز به نقل از یزد رسا، حسن دانش قاری یزدی که چند روز پیش به مقام نخست مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دست یافت و برترین قاری و حافظ قرآن جهان اسلام شد عصر امروز مورد استقبال رسمی مسئولین و جمعی از مردم در فرودگاه یزد قرار گرفت.

 

این استقبال گرم که با حضور پرشور مردم و مسئولین در فرودگاه شهید صدوقی یزد همراه بود در واقع نمایش ارادت یزدی ها به کتاب آسمانی قرآن است.

 

بعد از پیاده شدن دانش از هواپیما در ساعت 7:10 عده ای از مردم و مسئولین به خاطر ارادت خود به این شخصیت با وی عکس های یادگاری ای را نیز ثبت کردند.

 

مردم مشتاق یزدی و خانواده دانش و مسئولینی که برای استقبال از این شخصیت بین المللی به فرودگاه یزد رفته بودند باز هم شاهد تاخیریک ساعته ایرلاین های ایرانی بودند که طی ماه های اخیر این تاخیرات به یک رکورد تبدیل شده است و اینبار قرعه به نام پرواز آسمان افتاد زیرا قرار بود این پرواز ساعت 6 به زمین بنشیند اما با یک ساعت تاخیر یعنی در ساعت 7:10 به زمین نشست.(خبر روکرد شکنی ایرلاین های داخلی را اینجا بخوانید)

 

گفتنی است  مسئولینی که در این مراسم حضور داشتند عبارت بودند از عادل مدیر کل اوقاف یزد، کوچک زاده مدیر حوزه هنری استان، غیاثی مدیر کل ارشاد استان، سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد، حجت الاسلام گندمی نماینده سابق مقام معظم هبری در سپاه الغدیر و.. 

 

 

شایان ذکر است حسن دانش برترین قاری و حافظ قرآن جهان اسلام، دیروز نیز به دیدار رهبر معظم انقلاب شرف یاب شد. و در محضر ایشان به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداخت و پس از قرائت آرزوی دیرینه‌اش یعنی دست‌بوسی و گفت‌وگو با رهبر محقق شد.(ادامه خبر این دیدار را اینجا بخوانید)

تصلویر این استقبال متعاقباً منتشر خواهد شد.

دانلود تلاوت تصویری حاج حسن دانش در محضر مقام معظم رهبری

 Loading the player...