محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان خبر داد

اعزام 5 کاروان از دانشگاهیان یزد به عتبات عالیات/ مهلت ثبت‌نام تا ۱۱دی ماه تمدید شد


مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان یزد گفت: با توجه به استقبال دانشگاهیان مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان تا روز جمعه ۱۱ دی ماه ۹۴ تمدید شد.

به گزارش یزد رسا؛ مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا گفت: با توجه به استقبال دانشگاهیان مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از پیش ثبت نام این دوره عتبات عالیات، مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان که از اول دی ماه آغاز شده است تا روز جمعه ۱۱ دی ماه ۹۴ تمدید شد.

حجت الاسلام محمد مهدی حرزاده افزود: این ثبت نام ویژه دانشگاهیان سراسر کشور است و اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان پسر مجرد، دانشجویان دختر مجرد و کارمندان دانشگاه ها می توانند با مراجعه به سایت لبیک به نشانی labbayk.ir در آن ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه قرعه کشی از افراد ثبت نام شده در روز 12 دی ماه انجام و نتایج آن در سایت لبیک اعلام خواهد شد،  گفت: 5 کاروان از دانشگاهیان استان یزد در قالب 4 کاروان هوایی و یک کاروان زمینی عازم عتبات عالیات خواهند شد.

حجت السلام حرزاده اضافه کرد: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته این افراد می‌توانند از وام یک میلیونی که به صورت قرض الحسنه پرداخت می‌شود، نیز استفاده کنند.

گفتنی است، اعزام دانشگاهیان در این دوره از ۵ بهمن ماه سال جاری آغاز و تا پایان فروردین ماه سال ۹۵ ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/