محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

فرمانده انتظامی استان یزد:

انسجام نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس همچنان ادامه دارد


فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با هدف تسهیل فرایند تعویض پلاک، امروز نوبت‌دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک خودرو یزد راه‌اندازی شد.

به گزارش یزدرسا، سردار عباسعلی بهدانی‌فرد فرمانده انتظامی استان یزد پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به عظمت کاری که ملت ایران در جریان هشت سال دفاع مقدس انجام دادند، اظهار داشت: ما در جریان هشت سال دفاع مقدس با کمترین امکانات جنگ را اداره کردیم، این در حالی است که کشورهای متعددی با هم متحد شده بودند و جنگ را بر ما تحمیل کردند.

وی گفت: آنچه که موجب موفقیت ما در هشت سال دفاع مقدس شد، لطف و عنایت خداوند و همچنین انسجام و اتحاد بین نیروهای مسلح و بسیح بود.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه باید سالگرد دفاع مقدس پرشور و پرنشاط باشد، عنوان کرد: امروز همه‌ی ما مدیون شهدا، آزادگان و جانبازان و خانواده‌های معظم آن‌ها هستیم.

بهدانی‌فرد خاطرنشان کرد: ما به عنوان نیروهای مسلح در زمان جنگ متحد و در کنار هم بودیم و امروز نیز در کنار یکدیگر هستیم و فقط رنگ لباسمان با یکدیگر فرق می‌کند اما هدف همه ما حفظ نظام اسلامی و ارزش‌های دینی است.

وی با اشاره به مجاهدت‌های نیروی انتظامی در همه برهه‌ها تأکید کرد: هفته‌ای بر نیروی انتظامی در سراسر کشور نمی‌گذرد که ما شهید به کشور تقدیم نکنیم و همچنان باب شهادت در نیروی انتظامی باز است.

فرمانده انتظامی استان یزد یادآور شد: تجلیل از سربازان نمونه، تجلیل از رزمندگان ناجا، دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدای ناجا، ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان، اجرای نمایش اقتدار و نمایش توانمندی‌های پلیس به ویژه در حوزه فناوری و همچنین تخفیف جهت ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌ها به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته ناجا،  از جمله اقدامات نیروی انتظامی استان یزد در هفته دفاع مقدس است.

بهدانی‌فرد تصریح کرد: چند هفته‌ای است که بخاطر پرهیز از شلوغی و تسهیل فرایند تعویض پلاک، نوبت‌دهی تلفنی در مرکز تعویض پلاک خودرو یزد راه‌اندازی شده است و امروز نیز نوبت‌دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک خودرو یزد راه‌اندازی شد.

انتهای پیام/