محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد

برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در یزد


زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان خبر داد.

به گزارش یزدامروز؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه دوره دوم رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله و با هدف محرومیت زدایی برگزار می شود، اظهار داشت: سعی داریم تا در دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بیش از 40 هزار بسته معیشتی را بین نیازمندان استان یزد توزیع کنیم.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اجرای مرحله اول از دوره دوم رزمایش کمک مومنانه در استان یزد، گفت: اولین مرحله در روز چهارشنبه 15 مردادماه با هدف محرومیت زدایی در استان یزد به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار خواهد شد.

وی از توزیع 15 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در مرحله اول از دوره دوم رزمایش کمک مومنانه خبر داد و اظهار داشت: پویش هر پایگاه مقاومت بسیج یک قربانی و توزیع گوشت گرم بین محرومین را در این مرحله از رزمایش نیز خواهیم داشت.

زارع کمالی با بیان اینکه در این دوره از رزمایش کمک مومنانه به صورت نمادین 18 سری جهیزیه به 18 زوج نیازمند اهدا خواهد شد، اضافه کرد: اجرای این برنامه در راستای کمیته محرومیت‌زدایی کنگره 4 هزار شهید استان یزد برگزار خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به دیگر برنامه های مرحله اول از دوره دوم رزمایش کمک مومنانه در استان اشاره کرد و افزود: توزیع هزار بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان یزد از دیگر برنامه های این رزمایش است.

وی ماه محرم را زمان برگزاری دومین دوره از مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه اعلام کرد و گفت: سومین دوره از مرحله دوم کمک رزمایش مؤمنانه در دهه آخر صفر که از اربعین حسینی تا شهادت امام رضا (ع) است، برگزار خواهد شد.

زارع کمالی در پایان با اشاره به حضور اثرگذاری مثبت مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در سطح استان، اظهار داشت: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان یزد، 35هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/