محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل


تردد در تمام راه‌های مواصلاتی یزد برقرار است


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با اشاره به آماده‌باش اکیپ‌های راهداری در تمام شهرستان‌های این استان با توجه به شرایط خاص بارشی، اظهار کرد: تاکنون هیچ مشکلی از راه‌های مواصلاتی استان گزارش نشده و تردد در تمام مسیرها برقرار است.

به گزارش یزدامروز، «علی علیخانی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به قریب 8400 کیلومتر طول راه‌های مواصلاتی تحت پوشش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، تصریح کرد: خوشبختانه با وجود بارش‌های پراکنده‌ی چند روز گذشته و شب گذشته در برخی شهرستان‌های یزد، با تلاش راهداران پرتلاش استان تاکنون هیچ مشکلی از راه‌های مواصلاتی استان گزارش نشده و تردد در تمام مسیرها برقرار است.

وی افزود: با توجه به ورود موج ناپایدار بارشی به کشور و شرایط خاص بارش‌های زودرس پاییزی، در هر یک شهرستان‌های دهگانه‌ی استان، یک اکیپ راهداری مستقر و در حالت آماده‌باش قرار دارند که متناسب با شهرستان‌هایی که بارندگی خواهند داشت، فعالیت می‌کنند.

عیلخانی در پایان خاطرنشان کرد: هرچند در حال حاضر شاهد فعالیت‌های راهداری زمستانه هستیم ولی در آذرماه طرح زمستانی راهداری با تمامی پرسنل و امکانات به طور رسمی و کشوری آغاز خواهد شد.

انتهای پیام