محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد

توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان یزد


علی نوری زاده از توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در حوزه پیشگیری از دهان و دندان و همچنین کرونا بین دانش اموزان مناطق کم برخوردار به مناسبت برگزاری کنگره ملی 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.

سرهنگ علی نوری زاده در گفتگو با خبرنگار یزدامروز؛ پیرامون فعالیت های موسسه تامین درمان بسیجیان گفت: این موسسه که یکی از مجموعه های بنیاد تعاون بسیج در استان یزد به شمار میرود تاکنون توانسته خدمات ارزشمندی را در حوزه درمانی به مردم شریف یزد به ویژه احاد بسیجیان عزیز ارائه کند که از این منظر جایگاه خوبی نیز در سطح کشور دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان یزد افزود: امسال و با توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس و برگزاری کنگره ملی 4 هزار شهید استان این مرکز دو خدمت ویژه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: یکی از این دو خدمت توزیع 4 هزار بسته بهداشتی در حوزه پیشگیری از دهان و دندان و همچنین کرونا بین دانش اموزان مناطق کم برخوردار و طرح کرامت بوده و دیگری اعزام تیم های دندان پزشکی به مناطق روستایی کم برخوردار دو شهرستان تفت و ابرکوه است.

نوری زاده خاطر نشان کرد: این دو تیم در هفته دفاع مقدس به روستاهای نصرآباد تفت و اسفند آباد ابرکوه اعزام و به مردم این مناطق خدمات دندان پزشکی ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/ح