محتوا محتوا

رئیس شورای شهر یزد عنوان کرد


رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: شهردار جدید یزد شنبه هفته آینده مشخص می شود.

به گزارش یزدرسا، غلامعلی سفید در یک‌صد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه روز ۱۳ آبان روز مظهر مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی است گفت: این روز مظهر مقاومت بوده و با توکل بخدا و کمک مردم از تنگناها عبور خواهیم کرد.
رئیس شورای شهر با اشاره به ایام رحلت نبی مکرم اسلام،شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) اظهار ابراز امیدواری کرد بتوانیم رهرو خوبی برای ائمه اطهار (ع) باشیم
سفید در ادامه به موضوع انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و اظهار داشت: تأکید ما انتخاب گزینه مناسب بوده  که توان، تجربه، سلیقه، آمادگی، تلاش و دوام داشته باشد.
وی تصریح کرد: در بین گزینه های موجود افراد بسیار خوبی وجود دارند از مدیران درون شهرداری، معاونت‌ها و حتی غیر معاونت‌ها و افراد مختلف یزدی در ادارات گرفته تا افرادی از شهرداری تهران و معاونت عمرانی استانداری اصفهان که  رزومه‌ آن ها گرفته شده و برای تمام اعضای شورای فرستاده ‌شده تاهمه در جریان قرار بگیرند.


رئیس شورای شهر یزد افزود: در جلسه هیئت‌رئیسه آقایان عباسی و شایق به نمایندگی از همه، رزومه‌ها را بررسی و پنج نفر را انتخاب کردند که موردبررسی بیشتر قرار گیرند و با بررسی دوستان یک نفر به دلیل بازنشستگی کنار گذاشته شد و چهار نفر انتخاب شدند
سفید با بیان اینکه یکی از گزینه ها مقدس‌زاده معاون عمرانی فعلی استانداری اصفهان است گفت: وی اصالتاً مشهدی و در شهرداری تهران به‌عنوان شهردار مناطق کارکرده و مدتی نیز رئیس خانه‌سازی سازمان تأمین اجتماعی بوده و مسلط بر مسائل مالی و اجرایی و آشنایی با مسائل شهرداری است.
وی ادامه داد: محسنی یکی دیگر از گزینه هاست که ظاهراً شهردار منطقه شش تهران بوده و فرهمند معاون شهرسازی شهرداری یزد هم از دیگر گزینه هاست که در اولویت قرار دارند.
وی ادامه داد: مقدسی بیشتر رویکرد اقتصادی دارد و به دنبال استفاده از توان مالی و سرمایه مردم بوده و معتقد است نمی‌توان به پول دولت و شهرداری برای اجرای پروژه‌ها تکیه کرد.
سفید تاکید کرد: فرهمند و مقدسی گزینه های جدی تری هستند که ان‌شاءالله شنبه هفته آینده شهردار را انتخاب خواهیم کرد.

آخرین اخبار آخرین اخبار