محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل

سرلشکر سلیمانی در اجلاسیه خبرگان رهبری:

فروپاشی اقتدار آمریکا در منطقه اتفاق افتاده است


عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اظهارات فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاس خبرگان گفت: سرلشکر سلیمانی در جلسه امروز درباره مؤلفه‌های فروپاشی آمریکا در منطقه توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش یزد امـــــروز به نقل از یزدرسا ،حجت‌الاسلام سیدمجتبی طاهری عضو مجلس خبرگان رهبری  با اشاره به حضور سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هجدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری اظهار داشت: سرلشکر سلیمانی در مورد مسائل منطقه و وضعیت کشورهای عراق، سوریه، یمن، موضوع نقشه‌های آمریکا و دشمنان اسلام، حضور داعش و تکفیری‌ها در منطقه گزارشی به اعضای خبرگان ارائه کرد.


وی ادامه داد: سرلشکر سلیمانی درباره جایگاه جمهوری اسلامی ایران در وضعیت فعلی و مسلمانان جهان گزارشی به اعضای مجلس خبرگان رهبری ارائه کرد.


این عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: یکی از عناوین مهم اظهارات سرلشکر سلیمانی این بود که فروپاشی قدرت استکبار و به‌ویژه آمریکا در منطقه به چه معناست و آیا این فروپاشی اتفاق افتاده یا نه.


حجت‌الاسلام طاهری یادآور شد: سرلشکر سلیمانی گفت که فروپاشی اقتدار آمریکا در منطقه اتفاق افتاده و در ادامه مؤلفه‌های این فروپاشی را مطرح کرد و مهمترین مسئله تأثیرگذار در قبال این فروپاشی را منطق قوی جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف معرفی کرد.


وی خاطرنشان کرد: سرلشکر سلیمانی در اجلاس امروز خبرگان رهبری گفت که نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران در منطقه موجب تقویت خط مقاومت و انقلاب اسلامی شده و از این جهت آمریکا و اسرائیل و هم‌پیمانان آنها به چالش افتاده‌اند.