پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هم‌زمان با سراسر کشور؛


جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: راهپیمایی نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی هم‌زمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار خواهد شد.

سعید زارع در گفتگو با خبرنگار یزدامروز،اظهار کرد: طی این چند سال است که مذاکرات هسته‌ای با کشورهای موسوم به 1+5 و توافق برجام انجام شد، ایران اسلامی به تعهدات حداکثری این قرارداد پایبند بود و حسن نیت خود را نشان داد.

وی ادامه داد: اما سال گذشته ملت بزرگ ایران با خروج رذیلانه آمریکای پلید از برجام و بدقولی وقیحانه کشورهای اروپایی مواجه شد و آن‌ها در این مدت تحریم‌های ظالمانه خود را در حوزه اقتصادی، فرهنگی و ... تشدید کرده و آحاد ملت سلحشور را هدف قراردادند.

زارع افزود: به توفیق الهی مردم مقاوم ایران علیرغم همه سختی‌ها و تنگناهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه و ضعف مدیریت داخلی با حفظ وحدت و انسجام ملی بر سختی‌ها فائق آمده و با شکست سنگین دیگری دشمن را به خاک ذلت خواهد نشاند.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از عموم مردم شریف و مقاوم استان برای شرکت در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که درواقع یک مقابله‌به‌مثل حداقلی در برابر نقض و بدقولی‌های طرفین مذاکره دعوت می‌کند تا فردا هم‌زمان با سراسر کشور بعد از نماز جمعه در راهپیمایی شرکت کنند.

انتهای پیام/3857

آخرین اخبار آخرین اخبار