محتوا محتوا

بازگشت به صفحه کامل


۱۰۱۷ کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد


فرمانده انتظامی استان یزد از عملیات شب گذشته ماموران پلیس این استان و کشف یک تن و ۱۷ کیلو تریاک، هروئین و حشیش و دستگیری سه تن از اشرار و سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش یزدامــــروز،سردارایرج کاکاوند در گفت‌و‌گو خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با واردکنندگان موادافیونی و دستگیری اشرار و سوداگران مرگ، ماموران پلیس استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی، از بارگیری و حرکت یک محموله سنگین  موادافیونی از شرق کشور به سمت یزد مطلع شدند.


وی ادامه داد: با توجه به اطلاعات به دست آمده از تردد اشرار، ماموران پلیس مسیر حرکت آنها را زیر نظر گرفته و شب گذشته متوجه حضور دو دستگاه خودرو قاچاقچیان به ورودی استان یزد شدند.


کاکاوند افزود: ماموران پلیس یک دستگاه از این خودروها که کامیون تانکردار بود را در ایستگاه شهید مدنی متوقف کردند که خودرو سواری با دیدن ماموران به سمت مسیرهای فرعی متواری شد.


فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به تعقیب خودرو توسط نیروهای انتظامی ایستگاه شهید مدنی، گفت: در عملیات تعقیب و گریز مسلحانه  این خودرو نیز متوقف شد.


کاکاوند با اشاره به دستگیری سه نفر از اشرار و سوداگران مرگ تصریح کرد: در مجموع در این عملیات یک تن و 17 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل کشف و ضبط شد.


وی در ارتباط با نوع مواد مخدر کشف شده در این عملیات، گفت: در این عملیات 647 کیلوگرم تریاک، 210 کیلوگرم هروئین و 160 کیلوگرم حشیش کشف و ضبط شد.