پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:

«انقلابی بودن»با«انقلابی ماندن»متفاوت است/طرح افرادی که دائم با حوزه رهبری در تنش اند برای مجلس خبرگان قابل قبول نیست/


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با اشاره به فضاسازی رسانه‌ای در خصوص ریاست مجلس خبرگان تصریح کرد: مجلس خبرگان فضایی فراجناحی است و مطرح کردن شخصی با گرایش و دیدگاه خاص که دائما در کنتاکت با حوزه رهبری بوده است اصلا قابل قبول نیست.

به گزارش یزد امـــروز؛  دخیل عباس زارع زاده نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا با بیان اینکه مجلس خبرگان فضایی کاملا فراجناحی است، تأکید کرد: ریاست مجلس خبرگان مسئولیت بسیار حساس وخطیری در راستای تعیین رهبری و مدیریت و نظارت بر حوزه رهبری برعهده دارد.

 

وی با بیان اینکه کسانی که در مجلس خبرگان حضور دارند، شخصیت‌هایی مجتهد، با تقوا، فرهیخته، جهان نگر و جامع نگر هستند، ادامه داد: این افراد حکم پدری در فضای جامعه مسلمین دارند و اصلا بحث حزبی و جناحی در این مجلس جایگاهی ندارد.

 

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به فضاسازی رسانه‌ای برای تحت تاثبر قرار دادن جلسه 19 اسفند مجلس خبرگان تصریح کرد: مطرح کردن شخصی با گرایش و دیدگاه خاص که دائما در کنتاکت با حوزه رهبری بوده است اصلا قابل قبول نیست.

 

زارع زاده با بیان اینکه هرگز مجلس خبرگان تحمیل پذیر نیست، ادامه داد:  اصلا رسانه‌ها در جایگاهی نیستند که بخواهند در مورد ریاست مجلس خبرگان فضاسازی یا جو سازی کنند و با هوچی گری رسانه‌ای شخصی را به مجلس خبرگان تحمیل کنند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با ضعیف خواندن تغییر در ترکیب هیئت رئیس مجلس خبرگان یادآور شد: برخی به دلیل عدم شناخت حوزه مجلس خبرگان راه را اشتباه می روند.

 

زارع زاده با اشاره به ویژگی‌ها و سوابق انقلابی لازم برای رئیس جدید مجلس خبرگان تصریح کرد: مبارز انقلابی بودن و مبارز انقلابی ماندن دو چیز متفاوت است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار