پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


«بازی کثیف»، طرحی به نام اسلام و به کام آمریکا و اسرائیل


مستند «بازی کثیف» که به شکل‌گیری و فعالیت‌های تروریست‌های داعش می‌پردازد، روزهای فرد ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش یزدرسا  به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، مجموعه «بازی کثیف» در سه قسمت با عناوین دشمنان اصلی، جنگ نیابتی و مزدوران وارداتی با محوریت ایجاد داعش و فعالیت های آن روزهای فرد ساعت 19:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.


در «دشمنان اصلی» به چگونگی طراحی داعش و نقش آن در منطقه در راستای برنامه های آمریکا و اسرائیل پرداخته می‌شود؛ طرحی که به نام اسلام و به کام آمریکا و اسرائیل با تروریستهای داعش عملی شد.


در این مستند سخنرانی ها و مصاحبه هایی در سوریه پخش می شود که به فتواسازی برای گروه های تروریستی تکفیری، هراس از نقش آفرینی های ایران در منطقه و اعتراف سیاستمداران غربی به دست پرورده بودن القاعده برای رسیدن به اهداف شوم آنها مرتبط است.


«بازی کثیف» همچنین تصاویری از دیدار نتانیاهو با زخمی های گروه های تروریستی داعش به نمایش می گذارد و اظهارنظرهای افرادی چون روزنامه نگار رژیم صهیونیستی، ایمن الظواهری رهبر شبکه القاعده، شیخ نبیل نعیم موسس سازمان الجهاد مصر و... را روانه آنتن می کند.


یکشنبه اول آذر ساعت 19:30 این قسمت از «بازی کثیف» روی آنتن می رود و قسمت های بعدی در روزهای سه شنبه و پنجشنبه سوم و پنجم آذر در جدول پخش قرار دارد.

انتهای پیام/ص


آخرین اخبار آخرین اخبار