پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


«بنیاد حسینیه ایران» هم پیام تسلیت صادر کرد


دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران در پی درگذشت شماری از زائران اربعین حسینی یزد در بر اثر حادثه دلخراش شب گذشته پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش یزدامروز، دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران در پی حادثه دلخراش شی گذشته برای اتوبوس زائران مراسم اربعین حسینی در مسیر اقلید فارس، پیام تسلیتی به این شرح منتشر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام.

اجر كسى كه در سفر بطرف حضرت سیدالشهدا فوت كرده چیست؟ فرشتگان مشایعتش كرده و براى او حنوط و لباس از بهشت آورده است و چون كفن پوشید بر او نماز می خوانند. (امام صادق علیه السلام) 

حادثه غم انگیز شهادت زوار امام حسین علیه السلام یزد را عزادار کرد. حسینیه ایران امروز اوقاتی تلخ و غمبار را می گذراند.

خبری که چنان زخمی بر جای گذاشت که التیامش بس سخت می نماید. ما در غم از دست دادن عزیزانی سیه پوش می شویم که شور دیدار امام حسین(ع) در دل ایشان خانه کرده بود.

در این روزها که در و دیوار شهر در سوگ شهادت اباعبدالله و یاران وفادارش سوگوارند این سوگ مضاعف را به نوبه ی خود، به محضر سیدالشهدا سلام الله علیه ، صاحب اصلی عزا حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری ، هیتهای عزاداری و مردم عزیز یزد تسلیت عرض کرده از درگاه ایزد منان، رحمت واسعه برای عشاق کربلایی و رهروان راه زینب و شفای عاجل برای مجروحان و مصدومان طلب می کنیم.

دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران .

انتهای پیام /ح


آخرین اخبار آخرین اخبار