محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی همان‌گونه که تصور می‌رفت رهبر معظم انقلاب امسال هم با انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» به‌نوعی شعاری مرتبط با مسئله اقتصاد مقاومتی بیان فرمودند و براین مسئله مجدداً تأکید کردند.

 به گزارش یزدامروز؛ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با یزد آوا؛ شیرین‌ترین اتفاق سال 96 را حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی دانست و در خصوص تلخ‌ترین اتفاق سال گذشته هم گفت: اعتراضات مردم و حضور آنان در خیابان‌ها اتفاق بسیار تلخی بود چراکه این ماجرا نشان داد مسئولان کشور در هر سه قوا آن‌گونه که مورد رضایت مردم باشد عمل نکردند و کار را به‌جایی رساندند که آنان تصمیم گرفتند برای رساندن صدای به‌حق خود به گوش مسئولان به کف خیابان‌ها بیایند.

سید ابوالفضل موسوی بیوکی افزود: مسئولان باید از هر دو این اتفاقات درس عبرت بگیرند و تلاش کنند در سال 97 تمام عزم خود را برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان جزم کنند.

موسوی افزود: برای مردم دسته و گروه سیاسی معنا ندارد و در پیش چشم آنان همه اعضای این گروه‌ها و مسئولانی که در دستگاه‌های مختلف بر مسند امور قرار دارند یکی هستند و تنها انتظار مردم این است که هر کس با هر اندیشه سیاسی بر کرسی حکومت قرارمی‌گیرد تنها به آنان خدمت کنند و در پی حل مشکلات آنان باشد.

وی اقدامات مسئولان در سال گذشته در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی را نسبی دانست و اظهار داشت: مسئولان درزمینهٔ تحقق اقتصاد مقاومتی در برخی قسمت‌ها به‌خوبی عمل کرده و در برخی قسمت‌ها نیز اقدامات ضعیفی داشتند اما نکته قابل‌توجه این است که شود زیرساخت‌های اقتصادی ما توان برگشت یک‌دفعه‌ای به سمت اقتصاد مقاومتی را ندارد بنابراین نباید انتظار داشت این مهم یک‌ساله محقق شود.

موسوی ادامه داد: با تأکیدات حضرت آقا در دو سال گذشته بر مقوله اقتصاد مقاومتی در این زمینه قدم‌هایی برداشته و کار آغازشده است و همان‌گونه که تصور می‌رفت رهبر معظم انقلاب امسال هم با انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» به‌نوعی شعاری مرتبط با مسئله اقتصاد مقاومتی بیان فرمودند و براین مسئله مجدداً تأکید کردند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی در عرصه‌های سیاسی و نظامی از قدرت بالایی برخوردار است و نقش مهمی را در منطقه ایفا می‌کند اما مهم‌ترین نقطه‌ضعف ما در بحث مسائل اقتصادی است که اگر این موضوع را حل کنیم به یک ابرقدرت تبدیل خواهیم شد.

موسوی اظهار داشت: امیدواریم باهمت و تلاش همه مسئولان و همراهی مردم بتوانیم براین ضعف بزرگ غلبه کنیم.

وی در پایان حل بحران آب در استان یزد را نیازمند عزمی ملی و عمومی برشمرد و ابراز داشت: مردم شریف استان بدانند نمایندگان آنان در مجلس به‌طور جد در حال پیگیری موضوع آب یزد هستند و امیدواریم با عزم عمومی، یزد را که در حال حاضر در مدار خشک‌سالی قرارگرفته نجات دهیم تا همچنان شاهد تداوم حیات وزندگی در این خطه از مرزوبوم ایران اسلامی باشیم.

انتهای پیام/ح
 

آخرین اخبار آخرین اخبار