پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مشاور فرمانده کل سپاه :

«دیپلماسی مردمی فعال» راه مقابله با فتنه انگیزی جدید غرب است/لابی‌های صهیونیستی در پشت پرده توهین به مقدسات اسلامی


مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران جنجال اخیر در فرانسه را عملی از پیش تعیین‌شده دانست و اظهار کرد: مسلماً لابی‌های صهیونیستی در پشت پرده این ماجرا را مدیریت می‌کنند. فرانسه هم درون این پازل طراحی‌شده قرار گرفته و شاید خود از آن بی‌خبر باشد.

به گزارش یزد امــــــــــــروز؛ حمیدرضا مقدم فر، مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا، جنجال اخیر در فرانسه را عملی از پیش تعیین‌شده دانست و اظهار کرد: مسلماً لابی‌های صهیونیستی در پشت پرده این ماجرا را مدیریت می‌کنند. فرانسه هم درون این پازل طراحی‌شده قرار گرفته و شاید خود از آن بی‌خبر باشد.

 

این استاد دانشگاه در تشریح اهداف صهیونیست جهانی برای اجرای چنین نقشه‌ای گفت: صهیونیست‌ها با اجرای این طرح سه هدف را دنبال می‌کنند. اختلاف و تشدید اختلاف بین ادیان و مردم، اسلام هراسی بین مردم اروپا و غرب و سوم مقابله با جریان اصیلی که موج اساسی اسلام‌خواهی در دنیا ایجاد کرده است.

 

وی تاکید کرد: البته امکان دارد روزی تکفیری‌ها از اطاعت اربابان خود سر باز زنند چنان که درگیری بین خود این جریانات موید این نکته است؛ اما بخش عمده این جریان به صورت کامل تحت کنترل غرب و صهیونیست گام بر می‌دارد.

 

این کارشناس مسائل استراتژیک، ضمن درخواست از دستگاه دیپلماسی برای مقابله جدی با این فتنه‌انگیزی جدید، اظهار داشت: علاوه بر دیپلماسی رسمی باید دیپلماسی مردمی هم فعال شود.

 

مقدم فر در پایان از مسلمین جهان در خواست کرد: مسلمانان به خصوص مسلمین اروپا باید با روشنگری و اعلام برائت از این جریانات، نقش اسرائیل را به جهانیان بنمایانند.

آخرین اخبار آخرین اخبار