پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر کل جديد زندان‌های استان یزد معرفی شد

«ذوالفعلی نژاد»مدیر کل زندان های استان یزد شد


«رضا ذوالفعلی نژاد» در مراسمي با حضور مدیر کل بازرسی سازمان زندان های کشور به عنوان مدیر کل جديد زندان‌های استان یزد معرفی و از خدمات «موسی احمدی» تقدیر شد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد رسا، اسماعیل نوروزی مدير كل بازرسي سازمان زندان‌هاي كشور در اين آيين اظهار كرد: زندانبانی و مدیریت زندان یکی از مشاغل سخت و دشوار است ولي به برکت خون شهدا و به ويژه شهید لاجوردی، امروزه شاهد اتفاقات بسیار خوبی در زندان‌های کشور هستیم که یکی از این اقدامات مهم، بحث شعار سازمانی و تلاش پرسنل برای اصلاح و تربیت مددجویان است.

وي عنوان کرد: امر زندان‌بانی قطعاً یکی از مشاغل سخت است که با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست چرا که کارکردن در محیط زندان و انتقال مباحث روحی و روانی مرتبط با زندانیان، آثار روحی و روانی منفی بر پرسنل خواهد گذاشت.

مدیر کل بازرسی زندان‌های کشور در ادامه با قدردانی از خدمات 35 ساله‌ي موسی احمدی در عرصه اصلاح و تربیت، گفت: موسی احمدی قریب 35 سال با تلاش خود، تجربیات بسیار زیادی در زندان‌بانی کسب كرده است و خدمات مفید ایشان در استان‌های مختلف کشور نمود دارد.

وي همچنين با معرفی رضا ذوالفعلی‌نژاد به عنوان مدیر کل جديد زندان‌های استان، بيان كرد: مداوت همدلی و همت شما همکاران یزدی در کنار مدیر کل جدید، برای تحقق عدالت قضایی و اصلاح و تربیت مددجویان لازم است تا همچون گذشته تجلی مناسبی را در امر زندانبانی استان یزد شاهد باشیم.

نوروزي در پایان نيز يادآور شد: به زودی مراسم رسمی تودیع و معارفه مدير كل زندان‌هاي استان يزد با حضور رئیس سازمان زندان‌های کشور در اين استان برگزار خواهد شد.

رضا ذوالفعلی نژاد مدیر کل جدید زندان‌های استان نیز در اين مراسم با قدردانی از مدیران سابق بر تداوم همفکری، همراهی و صداقت پرسنل تاکید کرد و این فاکتورها را سرلوحه کاری خود دانست.

وي اظهار كرد: تفکر حاکم بر مجموعه مدیریتی من تفکر سیستمی خواهد بود و با استفاده از خرد جمعی تصمیم‌گیری خواهیم کرد تا خدای ناکرده شرمنده مدیران قبلی این مجموعه که خدمات ارزنده و خوبی ارائه كردند،  نباشیم.

به گزارش ایسنا اين مسئول افزود: بر اساس اولویت‌های 10گانه سازمان زندان‌ها حرکت خواهیم کرد و امیدواریم مربیان خوبی برای افراد بزهکار باشیم و بتوانیم در مسیر اصلاح و تربیت اقدامات موثری انجام بدهیم.

ذوالفعلی‌نژاد ارتباط مناسب با دستگاه‌های قضایی استان را لازمه کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب و رفتارهای پرخطر در زندان دانست و بر این مهم تاکید کرد.

موسی احمدی مدیر کل سابق زندان‌های استان هم در این نشست ضمن قدردانی از زحمات مدیران سابق مجموعه از همراهی و همدلی پرسنل اداره کل زندان های استان در طول مدت خدمت خود، تشکر کرد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار