پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

تهیه کننده «حانیه» خبر داد

«سالار عقیلی» تیتراژ سریال «حانیه» را می خواند


تهیه کننده سریال «حانیه» در مورد تهیه تیتراژ سریال «حانیه»، عنوان کرد: «سالار عقیلی» خوانندگی و «فرید سعادتمند» آهنگسازی تیتراژ این مجموعه را بر عهده خواهند داشت.

به گزارش یزد امــــــــــــــروز؛ علی مهام تهیه کننده سریال «حانیه» در گفت و گو با خبرنگار یزد رسا، شایعات مبنی بر تغییر نام این سریال را تکذیب کرد و گفت: روند انتخاب نام برای سریال بدین صورت است که همیشه کارگردان و تهیه کننده با هم در مورد اسم سریال تصمیم می گیرند. در این مورد هم بنده به اتفاق آقای دهقانی اشکذری، کارگردان محترم، به این نتیجه رسیدیم که بهترین گزینه همان «حانیه» است.

 

وی افزود: بعد از توافق در مورد اسم سریال نتیجه به مدیر گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو، پیشنهاد شد و ایشان هم این نام را پذیرفتند.

 

مهام در مورد زمان پخش سریال؛ اعلام کرد: زمان پخش سریال هنوز قطعی نشده و به احتمال قوی سریال برای پخش در دهه فجر امسال آماده نمی شود.

 

این تهیه کننده، خاطر نشان کرد: تاکنون ده قسمت از این سریال 13 قسمتی توسط «امین عابدی» تدوین شده و صدا گذاری مجموعه نیز توسط «احسان افشاریان» آغاز شده است.

 

مهام در مورد تهیه تیتراژ سریال «حانیه»، عنوان کرد: «سالار عقیلی» خوانندگی و «فرید سعادتمند» آهنگسازی تیتراژ این مجموعه را بر عهده خواهند داشت.

 

وی در پایان از سپاه الغدیر استان یزد و اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان استان در مجلس شورای اسلامی به دلیل کمک های فراوان تشکر کرد.

 

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی «حانیه» به تهیه‌کنندگی علی مهام و کارگردانی سیدجلال دهقانی‌اشکذری قرار است که در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو سیما تولید ‌شود.

جمال شورجه به عنوان مشاور پروژه و مشاور کارگردان این مجموعه تلویزیونی را همراهی می‌کند.
قصه این سریال براساس خاطرات شفاهی و مکتوب شخصیت‌های فعال انقلاب شکل گرفته و بعضی از شخصیت‌های آن واقعی هستند و مابه‌ازای بیرونی دارند. این قصه زندگی ستوانی به نام «سعید»را روایت می‌کند که همراه خانواده‌اش به یزد منتقل شده و آنجا در خانه سیدجعفر که یکی از بازاریان انقلابی شهر یزد است، ساکن می‌شود. حضور ستوان در خانه این مرد انقلابی ماجراهایی را به‌وجود می‌آورد.

 

عباس غزالی، جعفر دهقان، محمد کاسبی، هستی مهدوی‌فر، سیما خضرآبادی، الهام چرخنده، میرطاهر مظلومی، زهرا سعیدی، رزیتا غفوری، مژده قاضی‌مرادی، مرتضی نسیم سبحان، محمد کریم‌پور، سعید علی‌اکبری پیغمبری، مهدی قانع، امید عشیری، مهدی رودافشان، ندا حبیبی و شهره اشقولی در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

 

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به رضا ابوفاضلی مشاور پروژه، ذوالفقار قاسمی قزلچه مجری طرح، سعید زارعیان پشتیبانی تولید، رضا هاشمی، هومن مهدی‌زاده دستیاران کارگردان، امیر رحمت حیدری دستیار دوم کارگردان، بابک نبی‌زاده برنامه ریز و دستیار کارگردان، عباس عسگری تصویربردار، مهدی مددکار مدیر تولید، ابراهیم کرامتی طراح صحنه و لباس و مهری شیرازی طراح چهره‌پردازی اشاره کرد.

 

آخرین اخبار آخرین اخبار