پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل بازرسی استان یزد:

«شعار مرگ برآمریکا»ماهیت واقعی آمریکائی ها را به نمایش می گذارد/ذات سیاست مداران آمریکائی اتخاذ سیاست های ضد اسلامی


هر چیزی که نماد مخالفت با استبداد باشد چه سرودهای انقلابی و چه شعارها به دلیل اینکه ذات و ماهیت آمریکائیان را به جوانان ما نشان می دهد موجب عصبانیت دشمن بوده و خداوند هم در قران کریم به ما دستور می دهد، با دشمن چنان قاطعانه برخورد کنید که از شما به خشم آید .

مدیرکل بازرسی استان یزد درحاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان درمصاحبه با یزدامروز؛در خصوص فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری درباره بزک کردن چهره آمریکا توسط برخی افراد گفت:تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر دشمنی آمریکا با ایران و با نگاه به سخنان حضرت امام خمینی(ره) همگی نشان از شناخت عمیق دشمنی آمریکا با ایران توسط این دو بزرگوار دارد.

حجت الاسلام اکبر طالبی ادامه داد: ذات سیاست مداران و سیاست گذاران آمریکائی اتخاذ سیاست های ضد اسلامی بوده و امروز جنایت های داعش که نوچه آمریکائی ها محسوب می شود و به اسم اسلام سراز بدن مسلمانان جدا می کند گواه همین ادعاست  و این در حقیت تعبیر فرمایش 30سال قبل  امام(ره) که فرمودند حتی اگر درآمریکا مساجدی ساخته شود و بر بالای آن پرچم اسلام برافراشته شود بازهم نباید دشمنی آمریکائی ها را با خود فراموش کنیم است.

وی اضافه کرد: همانطور که داعش را دشمن سرسخت خود می دانیم  به آمریکا نیز همین دیدگاه را داریم چرا که داعش تربیت شده همین آمریکائی هاست  بنابراین آمریکائی ها با هر قیافه ای که ظاهر شوند و با هر ادبیاتی که صحبت کنند نباید ما را نسبت به ماهیت استبدادی خویش غافل کرده و با نقاب خویش، ما را بفریبند.

حجت الاسلام طالبی تاکید کرد باید با دید باز و با عمق شناخت از دشمن، دشمنی او را باورکرده و آن را دست کم نگیریم.

مدیرکل بازرسی استان یزد درخصوص علت هراس دشمن و تلاش برای حذف شعار مرگ برآمریکا نیز گفت : هر چیزی که نماد مخالفت با استبداد باشد چه سرودهای انقلابی و چه شعارها به دلیل اینکه ذات و ماهیت آمریکائیان را به جوانان ما نشان می دهد موجب عصبانیت دشمن بوده و خداوند هم در قران کریم به ما دستور می دهد، با دشمن چنان قاطعانه برخورد کنید که از شما به خشم آید .

حجت الاسلام طالبی کار دشمن را دشمنی دانست و افزود: کارما نیزعصبانی کردن دشمن می باشد.

وی اضافه کرد: متاسفانه امروزه برخی افراد از مدارا کردن با دشمن حرف می زنند که یا متوجه نیستند و یا مغرضند و به همین دلیل به دنبال حذف این شعارند اما امریکائی ها و عوامل آنان بدانند همان طور که خباثت و رذالت جزو ذات سیاست های آن هاست این شعار نیز جزو ذات انقلاب اسلامی و خواست مردم ماست و حذف شدنی نخواهد بود.


آخرین اخبار آخرین اخبار