پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

زده زنجیر جنون یکسره برپای سکوت!

«مرگ بر اسراییل»دانشجوی یزدی و ضرب شصت مأموران!


باید تأسف خورد که مسئولین دانشگاه یزد در برابر فریاد «مرگ بر اسراییل» یک دانشجو واکنش نشان می دهند و او را تا جایی که می خورد می زنند! ولی در برابر اتهاماتی که علیه نظام مطرح می شود روزه سکوت می گیرد!

به گزارش یزد امـــــروز به نقل ازعصر سیاست، همین دو هفته پیش بود که صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران فردی که در همه حوزه ها خود را صاحب رأی می داند با دعوت تشکل توسعه و اعتدال دانشگاه یزد به این داشگاه آمد.

زیبا کلام در این مانور سیاسی که با عنوان «بیانیه لوزان بدون روتوش» برگزار شده بود در سخنانی انتقادی اظهار داشت: فناوری هسته ای هیچ جهشی را در مرزهای علمی کشور ایجاد نمی کند بلکه موجب ضررهای زیادی به کشور و اقتصاد خواهد شد.

 

وی در سخنان خود با طرح موضوع ضررهای زیست محیطی انرژی هسته ای قصد القاء این نکته را داشت که باید با انرژی هسته ای خداحافظی کرد.استدلال زیباکلام این بود که کشورهایی نظیر ژاپن در صددند تا فعالیت های هسته ای خود را کاهش دهند.

 

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که اکثر کشورهای جهان آرزو دارند که این فناوری را گرچه به صورت انتقال تکنولوژی داشته باشند و میزان دسترسی خود را روز روز افزایش دهند.

 

با اندک تحقیق متوجه می شویم که اکثر کشورهای جهان در صدد افزایش توان هسته ای خود هستند و قصد دارند با اتکا به انرژی هسته ای واردات خود را به سوخت های فسیلی کاهش دهند.

 

این استاد حاشیه! در ادامه سخنان خود تصریح کرد: سیاست های غلط دولت احمدی نژاد سبب شده است کشور در تنگناهای تهدید وتحریم قرار گیرد!

 

وی با انتقاد از مواضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمان فلسطین گفت: وقتی شما مدام مرگ بر اسراییل می گویید و از قصد خود مبنی بر محو اسراییل سخن می گویید معلوم است که تهدید و تحریم شوید.

 

یکی از دانشجویان در اعتراض به این سخنان زیبا کلام فریاد مرگ بر اسراییل سر داد که بلافاصله توسط حراست دانشگاه یزد مورد ضرب و شتم قرار گرفت!

 

 

به راستی چه اتفاقی در این دو سال رخ داده است که سخن از آرمانی که معمار کبیر انقلاب اسلامی آن را زنده کرد جواب و پاسخ آن ضرب وشتم است؟!

 

اگر سخن از آرمان فلسطین و آرزوی محو اسراییل جرم است بهتر است مدعیان مدارا با دشمنان امکانات خود را تجهیز کنند تا در میعادگاه های مردم که فریاد مرگ بر اسراییل طنین انداز می شود مردم را به خاطر این آرمان مجازات کنند.

 

 

به راستی آیا عده ای فراموش کرده اند که مردم ما همه میعادگاهای خود را با شعار «مرگ بر اسرائیل» آغاز می کند. به راستی چرا عده ای بر طبل مدارا با دشمن می کوبند.

 

اگر آرمان محو اسرائیل جرم است همه مردم ایران آماده اند در راستای آرمان خود مورد ضرب و شتم قرار گیرند.

 

باید تأسف خورد که مسئولین دانشگاه یزد در برابر فریاد «مرگ بر اسرائیل» یک دانشجو واکنش نشان می دهند و او را تا جایی که می خورد می زنند! ولی در برابر اتهاماتی که علیه نظام مطرح می شود روزه سکوت می گیرد!

 

با اتفاقات چند وقت اخیر در دانشگاه یزد خوب متوجه می شویم عده ای در راستای تز «مدارا با جهان» هر تهمتی را به جان می خرند تا در راستای تئوری قبح زدایی از دشمن صهیونیستی گام بردارند.

 

بهتر است مسئولین امر زود دست بکار شوند و در برابر چنین اقدامات شنیع مسئولین دانشگاه یزد واکنش نشان دهند تا برخی به خود جرأت ندهند با بی پروایی شعار «مرگ بر اسرائیل» را خاموش کنند.

 

دانشگاه یزد با شروع کار دولت یازدهم به پایگاه حزبی احزابی چون اعتدال و توسعه تبدیل شد و در این راستا برای اقدامات تبلیغاتی این حزب از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

 

مسأله ای که در این میان قابل تأمل است بلندگوی این جریان است که منتقدان سیاست های اشتباه را مورد انتقاد قرار می دهد وآن ها را خشونت طلب و افراطی می داند و از لزوم آزادی بیان سخن می گویند!

 

به راستی این مدعیان دروغین در راستای تحقق شعارهای خود قدمی برداشته اند؟ و چرا زمانی که خود توان پذیرش آراء مخالف را ندارند ادعاهای واهی خود را تکرار می کنند؟

 

به راستی خشونت طلب کیست که آن ها منتقدان را خشونت طلب می دانند؟ در صورتی که خود توان پذیرش آراء مخالف را ندارند و با ضرب و شتم پاسخ انتقاد را می دهند!  


آخرین اخبار آخرین اخبار