پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر ستاد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان استان یزد:

«معیشت، امنیت و پیشرفت»؛ شعار ائتلاف اصولگرایان است/ وحدت بی سابقه اصولگرایان در استان


دبیر ستاد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان استان یزد «معیشت، امنیت و پیشرفت» را شعار مجموعه اصولگرایان در کشور عنوان کرد و گفت: مسئله معیشت مردم از تأکیدات مقام معظم رهبری است و امنیت از ضروریات جامعه است که به همه به اهمیت آن واقف هستند.

به گزارش یزد رسا، عباس دهقان دبیر ستاد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، گفت: ائتلاف اصولگریان متشکل از مجموعه تشکل های اصولگرای مطرح کشور از جمله جمعیت مؤتلفه اسلامی، رهپویان، ایثارگران و همیاران است که در استان یزد نیز تشکیل شد.

وی با بیان اینکه مجموعه تشکل‌های اصولگرایان از مدت‌ها پیش شروع به کار کرده و جلسات متعددی برگزار کرده است، ادامه داد: با تأیید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت و با هماهنگی که صورت گرفته است حضرت آیت الله وافی به دلیل سوابق مثبت و موضع گیری اصولی به عنوان کاندید مورد تأیید مجمع اصولگرایان یزد در مجلس خبرگان معرفی شده است.

دهقان با بیان اینکه برای اجماع بر سر کاندیداهای مجلس جلسات متعددی برگزار شده است، گفت: در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر، «محمد صالح جوکار» نماینده وفعلی و عضو کمیسییون امنیت ملی و سیاست خارجی، در حوزه انتخابیه اردکان «سید اکبر حسینی‌نژاد»، در حوزه انتخابیه تفت و میبد « حجت الاسلام و المسلمین قاسم روانبخش» و در حوزه انتخابیه پنج شهرستان ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز «محمد رضا بابایی» از آزادگان سرافراز کشور مورد حمایت قرار گرفتند.

دبیر ستاد انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با بیان اینکه تصمیم گیری در ائتلاف اصولگرایان استان با توجه به نظر مراجع مختلف و کسب نظر معتمدین و راهنمایی روحانیون انجام گرفته است، افزود: مجموعه اصولگرایان در این مقطع هم در خصوص مجلس  و هم مجلس خبرگان وحدت بی نظیری دارند و بدون سهم خواهی و با گذشت و ایثار فعالیت می‌کنند.

دهقان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و امام(ره) گفت:  کسانی باید راهی مجلس شوند که عصاره فضائل ملت باشند، شعار مردم در 22 بهمن را تکرار کنند، وابسته به شرق و غرب نباشند و پایبند به ارزش‌ها و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

وی  «معیشت، امنیت و پیشرفت» را شعار مجموعه اصولگرایان در کشور عنوان کرد و ادامه داد: مسئله معیشت مردم از تأکیدات مقام معظم رهبری است و امنیت از ضروریات جامعه است که به همه به اهمیت آن واقف هستند.

دهقان افزود: پیشرفت و پیشگامی نیز در همه عرصه‌ها لازم است تا محتاج بیگانه نباشیم؛ اگر به توانایی مردم خود اتکا کنیم و اقتصاد مقاومتی را که بارها مقام معظم رهبری بر آن تأکید داشتند با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی کشور سرلوحه کارخود قرار دهیم و به عنوان یک بسیجی در خدمت اهداف مقدس نظام و اسلام باشیم در همه عرصه‌ها موفق خواهیم بود.

انتهای پیام/س*


آخرین اخبار آخرین اخبار