پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

اثر کارگردان یزدی در جشنواره سوره ماه؛

«هولوگرام تنهایی» راهی بیرجند +تصاویر


تئاتر «هولوگرام تنهایی» به کارگردانی پاشا بدرود به عنوان یکی از تئاتر های منتخب استان به جشنواره منطقه ای سوره ماه که در شهرستان بیرجند برگزار می شود شرکت می کند.

به گزارش یزد امــــروز، پاشا بدرود کارگردان تئاتر «هولوگرام تنهایی» در مصاحبه با خبرنگار یزدهنر، گفت: این تئاتر با موضوع اجتماعی است و به مسائل فرهنگی و اجتماعی می پردازد و بازیگران در تمام زمان اجرا در داخل ماشین و در محیط بیرون از سالن اجرا می شود که قابلیت اجرا در سالن را نیز دارد.

وی ادامه داد: در تئاتر «هولوگرام تنهایی» از ترکیب بازیگران قدیمی و جدید تئاتر مانند عباس قدیریان، کامران فرزی، مجتبی لاله زاری، حسام افروز، مهسا دهقانی و الناز اکبری تشکیل شده است.

بدرود به شیوه اجرای کار اشاره کرد و افزود: شیوه اجرای این تئاتر شیوه ی نو و جدیدی است زیرا در هنگام اجرای نمایش، بعضی تصاویر همزمان از بازی و زوایای خاص بازیگران روی پرده ای که پشت ماشین ها تعبیه شده به نمایش در می آید.

گفتنی است این تئاتر با بازبینی که در تهران صورت گرفته توانست به همراه تئاتر «کمد دیواری» به عنوان تئاترهای منتخب استان یزد در جشنواره سوره ماه بیرجند حضور پیدا کند.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار