پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با همراهی کنسرت خیریه گروه آوازی تهران؛

«کتایون ریاحی» پا در عرصه موسیقی گذاشت +عکس


میلاد عمرانلو رهبر گروه آوازی تهران با انتشار عکسی از بازیگر شناخته شده عرصه سینما و تلویزیون کتایون ریاحی خبر از همکاری با او را داد.

یزدامروز؛میلاد عمرانلو رهبر گروه آوازی تهران با انتشار عکسی از بازیگر شناخته شده عرصه سینما و تلویزیون کتایون ریاحی خبر از همکاری با او را داد.

سال‌هاست که کتایون ریاحی بازیگر سینمای ایران در امور خیریه پیشگام است. او هر سال در راستای نیکوکاری قدم بزرگی برمی‌دارد و در چند سال اخیر نیز با تاسیس بنیاد خیریه کمک، یاور کودکان ناشنوا بوده است. کتایون ریاحی می‌گوید خیلی‌ها از بیماری کودکان ناشنوا بی‌خبرند و حتی نمی‌دانند این بیماری قابل درمان است.

او می‌گوید این کودکان هم مثل همه ما حق شنیدن لالایی‌های پدر و مادرهایشان را دارند. کیش مهر کتایون (کمک) بنیادی نیکوکارانه و مستقل است که در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ با شماره ۱۸۵ به ثبت رسید و با اهداف عالی انسانی، اجتماعی و فرهنگی شروع به فعالیت کرده است.

عمرانلو درباره این همکاری در صفحه اینستاگرامش نوشت: شبی بی‌نظیر در کنار بانوی هنرمند و خیر سرکار خانم کتایون ریاحی دوست داشتنی را داشتیم.

وی افزود: بزودی گروه آوازی تهران در برنامه خیریه‌ای که توسط بانو ریاحی برگزار می‌شود حضور خواهد داشت. اطلاعات تکمیلی بزودی اعلام خواهد شد.

گروه آوازی تهران (وکاپلا) یک گروه کر آکاپلا است که فعالیت خود را به سرپرستی میلاد عمرانلو در زمستان ۱۳۸۴ آغاز نمود. این گروه شامل ۱۶ خواننده در ۴ بخش صدایی سوپرانو، آلتو، تِنور و باس می‌باشد که هر بخش صدایی خود قابلیت تقسیم به دو زیر بخش را دارد. گروه آوازی تهران در اواخر سال ۱۳۸۵ سبک جدید خود را با الهام از گروه‌های اروپایی آغاز نمود و بدین ترتیب آغاز فصلی نو را در موسیقی آکاپلای ایران رقم زد. اولین کنسرت گروه به شیوهٔ جدید در مرداد سال۱۳۸۶ در سالن رودکی برگزار گردید.

منبع: جام جم نوا


آخرین اخبار آخرین اخبار