پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار یزد:

«گزاره برگ ملی» نه بزرگ ملت به زیاده خواهی های دشمن بود


معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار یزد تصریح کرد: نگزاره برگ ملی» نه بزرگ ملت به زیاده خواهی های طرف غربی بود و ملت نشان داد حاضر نیست امنیت ملی و عزتش را با هیچ چیزی معامله کند.

معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار یزد در مصاحبه با یزد امروز در خصوص امضای گزاره برگ ملی «فک شیت» توسط مردم در حاشیه نماز جمعه در حمایت از مواضع صریح و قاطع رهبری در مذاکرات هسته ای اظهار داشت: دولت پیگیر دیدگاه عموم مردم خواهد بود و از آن جا که مردم خواستار حفظ خطوط قرمز نظام هستند این رویکرد در دستور کار دولت بوده و خواهد بود.

دشتی در ادامه عنوان کرد: همه کسانی که در حوزه نظام قرار دارند باید در همین چارچوب  حرکت کنند و مردم نیز با حضور خود در صحنه پشتوانه‌ای برای تیم مذاکره کنندهخواهند بود تا در برابر دشمن محکم بایستند.


معاون سیاسی و امنیتی استانداری سابق یزد در خصوص این حرکت خودجوش مردم اظهار داشت: این حرکت خودجوش نشان دهنده اراده ملی و خواست عموم مردم است که باید در پیگیری کل تصمیمات مدنظر قرار گرفته شود زیرا مردم خواستار حفظ خطوط قرمز و عزت خود هستند و از نمایندگان خود در مذاکرات می خواهند تا تسلیم زیاده خواهی دشمن نشوند و مواظب باشند هدف رسیدن به توافق نباشد بلکه هدف را منافع ملی قرار دهند.


دشتی  افزود: ملت همچنان که در رویدادهای گذشته همچون انقلاب، دفاع مقدس و برخورد با جریان فتنه نظر خود را به صورت خودچوش اعلام کرد در مسأله هسته ای هم با حضور خود به همگان ثابت کرد حاضر است برای عزتش هزینه بدهد تا عزتش خدشه دار نشود.

رئیس مجمع بسیج استان یزد تصریح کرد: گزاره برگ ملت نه بزرگ ملت به زیاده خواهی های طرف غربی بود و ملت نشان داد حاضر نیست امنیت ملی و عزتش را با هیچ چیزی معامله کند.

وی با مضحک دانستن بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای عنوان کرد: ملت ایران این زیاده خواهی ها را بر نمی تابد و حاضر نیست به هر قیمتی توافق کند.
وی در پایان تاکید کرد: ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و آن ها را فرزندان خلف نظام می دانیم و از آن ها می خواهیم در برابر زیاده خواهی های دشمن ایستادگی کند.


آخرین اخبار آخرین اخبار