محتوا محتوا

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات یزد:


مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد گفت: نسل جدید چهارم تلفن همراه در یزد راه اندازی شد.

به گزارش یزدامروز؛مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه نسل جدید چهارم تلفن همراه در یزد راه اندازی شده است، اظهار کرد: دسترسی به خدمات نسل چهارم اینترنت 4G برای مشترکان همراه اول در تمام مناطق استان فراهم شده است.

عبدالمجید معنوی در ادامه افزود: این خدمات که در بازار با نام LTE یا Long Term Evolution شناخته می‌شود، از فن‌آوری‌های استاندارد GSM است و برای دسترسی به اینترنت پرسرعت قابل حمل استفاده می‌شود.

وی اذعان کرد: به عبارت دیگر افزایش پهنای باند و سرعت انتقال از طریق تلفیق خطوط رادیویی و بهبود هسته شبکه، مزیت 4G نسبت به نسل سوم محسوب می‌شود و بدین ترتیب LTE نسبت به نسل‌های قبلی دامنه وسیع‌تری را تحت پوشش قرار می دهد.

معنوی گفت: هزینه تعویض سیم‌کارت‌های 4G که با عنوان USIM شناخته می شوند همانند هزینه تعویض سیم کارت به مبلغ 7 هزار تومان می باشد و شهروندان یزدی می توانند برای تعویض سیم کارت خود به دفاتر پیشخوان یا مخابرات مراجعه کنند.

 وی بیان کرد: تعرفه اینترنت 4G با دیتای معمولی یکسان می باشد و تنها تفاوت آن با نسل های قبلی در سرعت تبادل اطلاعات می باشد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار