پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد:

اجازه نمی دهیم برخی افراد از فضای ایام الله دهه فجر،براي بهره‌برداری‌های خاص تبليغاتي سوء استفاده کنند


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در خصوص فرصت ها و تهدیدات همزمانی انتخابات و دهه مبارک فجر گفت: فرصت اين هم‌زمانی بايد استفاده از ظرفيت ايام دهه فجر براي جلب مشاركت حداكثري مردم براي حضور باشكوه مردم در انتخابات باشد و نبايداجازه دهيم فضا به‌گونه‌ای باشد كه افرادي براي بهره‌برداری‌های خاص تبليغاتي از اين فضا سوءاستفاده کنند.

به گزارش خبرنگار یزدآوا، اولین نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و اعضاي کمیته‌های تخصصي اين ستاد در سالن شهيد موحدين استانداري برگزار شد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين جلسه پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را بزرگ‌ترین رويداد در تاريخ سرزمين ايران و دستاورد خون شهداي گران‌قدر انقلاب اسلامي دانست و گفت: ما براي حفظ اين انقلاب در دوران قبل از انقلاب و دفاع مقدس شهداي گران بهایی را تقديم کرده‌ایم.

«محمدعلي طالبي» ادامه داد: انقلاب اسلامي و صحنه پيروزي شكوهمند آن صحنه تجلي مشاركت مردم در تعيين سرنوشت خودشان بوده و به‌نوعی شكوه برنامه‌های بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر بايد متناسب اين شأن و جايگاه والاي انقلاب اسلامي باشد و بايد در تدوين برنامه‌ها به اين مهم توجه ويژه شود.

طالبی با اشاره به اينكه دهه فجر امسال در آستانه دو انتخابات مهم پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي واقع‌شده است افزود: در آن مقطع زماني فضاي كشور و استان، فضاي انتخاباتي دارد و در آستانه فعالیت‌های تبليغاتي نامزدهاي انتخابات قرار داريم كه اين تقارن می‌تواند هم فرصت و هم تهديد باشد.

وی تصريح كرد: فرصت اين هم‌زمانی بايد استفاده از ظرفيت ايام دهه فجر براي جلب مشاركت حداكثري مردم و اعتمادسازي در جامعه براي حضور باشكوه مردم در انتخابات باشد و نبايد اجازه دهيم فضا به‌گونه‌ای باشد كه افرادي با سوءاستفاده از اين فضا براي بهره‌برداری‌های خاص تبليغاتي استفاده کنند که این خود یک تهدید است.

معاون استاندار یزد انقلاب اسلامي و دهه فجر را مناسبتي متعلق  به همه مردم و اقشار مختلف جامعه برشمرد و اضافه کرد: فضاي سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و اين ايام بايد صحنه تبلور همدلي وحدت ملي و حضور حداكثري ملت ايران به معناي واقعي كلمه باشد.

طالبي با تأكيد بر ضرورت نگاه جديد و نوآوري در برنامه‌های بزرگداشت 37 امین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهارداشت: بعضي از کمیته‌های ستاد بزرگداشت به سمت برنامه‌های خلاقانه و مبتكرانه گام برداشته‌اند اما لازم است اين برنامه‌ها شكل عمومی‌تری به خود بگيرد و طيف گسترده‌تری از مخاطبان را پوشش دهد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار بر ضرورت توجه به نسل كودك، نوجوان و جوان و لزوم آشنایی آنان با انقلاب اسلامي و مفاهيم عميق آن تاکید کرد: برخي از برنامه‌هایی كه در اين راستا اجرا می‌شود مخاطبين محدودي دارد و شايسته است برنامه‌های تدوین‌شده در حوزه نوجوانان و جوانان به‌گونه‌ای باشد كه نسل جوان خود را در اجراي اين برنامه‌ها سهيم و شريك بدانند و با توجه به اقتضائات خاص اين قشر همراه با یک‌زبان جديد دستاوردهاي انقلاب به نوجوانان و جوانان معرفي شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار