پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان یزد:

اجرایی شدن بیش از 380 برنامه فرهنگی ورزشی ویژه دهه فجر در استان یزد


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در آستانه ایام الله دهه فجر ضمن گرامیداشت این ایام از اجرای 382 برنامه اعم از فرهنگی، ورزشی و غیره در سطح شهرستان‌های استان خبر داد.

به گزارش یزدامـــــــروز به نقل از مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در آستانه ایام الله دهه فجر در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، ضمن گرامیداشت این ایام گفت: اداره کل ورزش و جوانان در این ایام بیش از 382 برنامه را در سطح شهرستان‌های استان اجرا خواهد کرد.

مسعود شریعتی برپایی رصد عمومی رایگان، افتتاح مرکز نجوم جوانان هلال احمر استان یزد، برگزاری نشست تجارب انقلاب اسلامی در دفتر موسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد با هدف زنده نگاه داشتن ایام دهه فجر و گسترش فرهنگ انقلابی با سخنرانی یکی از انقلابیون استان را از برنامه‌های فرهنگی و امور جوانان این اداره در ایام الله دهه فجر نام برد.

وی غبارروبی، عطر افشانی و برگزاری یادواره شهدا، برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی و برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی جام شهدای انقلاب در روستای سرو علیارا از دیگر برنامه های فرهنگی عنوان کرد.

رئیس کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی همچنین از برپایی جشنواره نقاشی انقلاب با همکاری اداره کل آموزش و پرورش در سالن شهید صدوقی از 11 الی  16 بهمن ماه خبر داد و افزود: بازدید از خانواده محترم شهدا با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران، حمایت از طرح‌های پیشنهادی مناسبتی دهه فجر سازمان‌های مردم نهاد اداره کل و برگزاری اولین جشنواره موسیقی جوانان استان یزد با همکاری حوزه هنری در این ایام در دستور کار قرار دارد.
شریعتی برنامه‌های ورزشی استان در ایام دهه فجر را بدین شرح اعلام کرد:
1- برگزاری جشنواره رزمی با شرکت هیئت‌های ورزشی جودو، کونگ‌فو، رزمی، کاراته، بوکس، ووشو و تکواندو در محل سالن شهید صدوقی یزد در 16 بهمن ماه
2- برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان بافق در 10 بهمن ماه(با عنوان صبح و نشاط پخش زنده از شبکه 3 سیما)
3- برگزاری جشن زورخانه‌ای در تمامی زورخانه‌های  سطح  شهرستان‌های یزد
4- برگزاری همایش‌های ورزشی صبحگاهی-عصرگاهی در محل پارک‌های سطح استان
5- میزبانی مسابقات کشوری در رشته‌های رزمی، کونگ فو، کاراته، شمشیربازی و جودو
6- برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در تمامی رشته ها به مناسبت دهه فجر
7- برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان‌های تابعه استان
8- برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور رشته‌های پهلوانی و زورخانه‌ای، ژیمناستیک، بدمینتون و والیبال
9- همایش دو چرخه سواری و کوهپیمایی، کویرنوردی، پیاده روی و غیره در شهرستان‌های استان
10- برگزاری جشنواره ورزشی مادران و دختران در شهرستان‌های تابعه

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد برگزاری نمایشگاه عکس ورزشی از سال 57 تاکنون در سالن شهید صدوقی، آذین‌بندی اداره کل در ایام الله دهه فجر، برگزاری مسابقه رادیویی و تلویزیونی با همکاری صدا و سیما، تقدیر از مسئولین روابط عمومی هیئت‌های برتر و تقدیر از رسانه‌های برتر که در حوزه پوشش اخبار ورزش و جوانان در ایام الله دهه فجر بیشترین انعکاس را دارند از برنامه‌های کلی این اداره عنوان کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار