محتوا محتوا

مدیر بازرسی اتاق اصناف یزد خبر داد


مظفری تاکید کرد: در ایام ماه مبارک هبچ گونه افزیش قیمتی در زمینه کالاهای اساسی مردم نظیر برنج،حبوبات،رطب،قندو شکر و... وجود ندارد و تنها گوشت قرمز با افرایش 3 هزار تومانی به 45 هزار تومان رسیده است.

مدیر بازرسی اتاق اصناف یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ از آغاز طرح ضیافت  در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این طرح از روز گذشته آغاز  شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و در آن بازرسان در قالب 10 تیم بازرسی دو نفره بر فروش کالاها به ویژه کالاهای اساسی نظارت خواهند کرد.

محسن مظفری تاکید کرد: در ایام ماه مبارک هبچ گونه افزیش قیمتی در زمینه  کالاهای اساسی مردم نظیر برنج،حبوبات،رطب،قندو شکر،گوشت سفید وجود ندارد و تنها گوشت قرمز با افرایش 3 هزار تومانی به 45 هزار تومان رسیده است.

مظفری با اشاره به وجود 22 هزار واحد صنفی در یزد اظهار داشت:  با توجه به کمبود نیرو در مدیریت بازرسی اصناف، نظارت و سرکشی به تمامی این واحدها زمان بر بوده و ممکن است هر دو سال یکبار نوبت به هر کدام از آن ها برسد.

وی تصریح کرد: از مردم شریف می خواهیم به عنوان نماینده بازرسی اصناف در صورت مشاهده تخلف اعم از گران فروشی،کم فروشی و عدم نصب برچسب قیمت آن را گزارش کنند تا حداکثر ظرف 24 ساعت به موضوع رسیدگی شود.

گفتنی است شماره تلفن های 36291719 و 124 آماده دریافت گزارشات مردمی است.
 

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار