پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در نشست ستادسوم، 14 و 15 خرداد در یزد عنوان شد


500 برنامه مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و بصیرت افزایی توسط ستاد بزرگداشت مناسبت های سوم، 14 و 15 خرداد در یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد در ستاد بزرگداشت مناسبت های سوم، 14 و 15 خرداد با بیان این مطلب که  مراسم بزرگداشت این ایام در شهرستان ها با حضور مردم، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و اعزام زائران به مرقد امام راحل (ره) صورت خواهد گرفت گفت: تشکیل نشست های بصیرتی، اعزام مبلغان به روستاها، برپایی نمایشگاه های عکس، کتاب و برگزاری چندین همایش با حضور رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این ایام است.

حجت الاسلام محمد فخرالدینی در ادامه خاطر نشان کرد: 500 برنامه مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و بصیرت افزایی توسط ستاد بزرگداشت مناسبت های سوم، 14 و 15 خرداد در یزد برگزار خواهد شد.

وی بر اهمیت تبیین وصیت نامه الهی سیاسی امام راحل (ره) برای دانش آموزان، دانشگاهیان تاکید کردو اظهار داشت:باید  یاد و خاطره شهدا و امام راحل (ره) با همکاری دستگاه های مختلف و تشکل ها ی مردم نهاد رنده نگه داشته شود و این مهم یک وظیفه ای ملی و دینی است.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد هم در این نشست واگذاری امور به مردم و دخالت آنها در اجرای برنامه ها و مناسبت های مختلف را هدف این شورا بیان کرد و اظهار داشت: یوم الله 14 و 15 خرداد امسال با فعالیت 13 کارگروه وعضویت دستگاه های اجرایی، فرهنگی و مشارکت تشکل ها در استان گرامی داشته خواهد شد.

سعید زارع افزود: انجام فعالیت های فرهنگی و بصیرتی برای آشنایی مردم و جوانان با رخدادهای انقلاب و نظام از جمله ضرورت های اجتماعی است.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار