پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جانشین شورای هماهنگی استان یزد خبرداد


سعید زارع از برگزاری 800 برنامه در یوم الله 9 دی در استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد عصرامروز در جمع خبرنگاران  با گرامی داشت یوم الله 9 دی گفت: به مانند سنوات گذشته  همزمان با یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در تمامی شهرستان های استان برنامه محوری برگزار می شود

سعید زارع افزود: برنامه محوری یوم الله 9 دی در یزد در روز دوشنبه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و با سخنرانی حجت الاسلام احمد پناهیان در میدان امیرچقماق یزد برگزار خواهد شد.

زارع از برگزاری 800 برنامه در یوم الله 9 دی در استان یزد خبر داد و اظهار داشت: برگزاری 20 نشست پاسخگوئی به شبهات ،شب شعر با موضوع 9 دی،مسابقه کتاب خوانی کتاب کف خیابان،رونمایی از رمان تخصصصی برنامه نویس و برگزاری 500 ختم قرآ ن برای سلامتی مقام معظم رهبری بخشی از این برنامه هاست.

وی با بیان اینکه شعار یوم الله 9 دی « یوم الله 9 دی؛ مظهر بصیریت، ولایتمداری و عبور از فتنه ها » است ابراز داشت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در ماجرای فتنه 88 با حضور حماسی خود در 9 دی ماه آن سال فتنه ها را خنثی و طومار فتنه گران را در هم پیچید.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در پایان از برگزاری مراسم قرارهشتم با حضور خدام رضوی در امامزاده سید محمد جعفر(ع) یزد خبر داد و اظهار داشت: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان خواهد بود.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار