پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: اصل این موضوع در استان تحقیقا جا افتاده و مسئولان هم آن را پذیرفتند و با بخشنامه هایی که استاندارمحترم به همه معادن و صنایع معدنی استان ابلاغ کرده و پیش بینی بنده این است که این سهم تا پایان سال وصول شود.

سید ابوالفضل موسوی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، در خصوص سرانجام اختصاص سهم یک درصدی فروش معادن به استان یزد گفت: تمام برنامه‌هایمان در مجمع نمایندگان را بر روی این امر متمرکز کردیم و در سه جلسه‌ای که در سال جاری برگزار شده بیشترین بحث مجمع در همین زمینه بوده است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجاس افزود: آقایان تابش و صباغیان ناظران شورای نگهبان از سوی مجلس در شورای معادن هستند و این مبحث را پیگیری می‌کنند.

وی در واکنش به این سوال که شنیده شده عدم حضور صباغیان در آخرین جلسه مجمع در اعتراض به عدم اجرای این طرح بوده گفت: عدم حضور صباغیان به دلیل حضور وی در مشهد مقدس بوده نه اعتراض و این موضوع را نیز از قبل به ما اطلاع داده بود.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: در ردیف اعتباری بودجه 98 مبلغ 286 میلیارد تومان از وصول یک درصدی فروش معادن لحاظ شده که سال گذشته این مبلغ تنها 8 میلیارد تومان بوده بنابراین اصل این موضوع در استان تحقیقا جا افتاده و مسئولان هم آن را پذیرفتند و با بخشنامه‌هایی که استاندارمحترم به همه معادن و صنایع معدنی استان ابلاغ کرده و پیش‌بینی بنده این است که این سهم تا پایان سال وصول شود.

وی تصریح کرد: ما در مجمع نمایندگان به شدت در حال پیگیری موضوع هستیم و پیگیری بیشتر باید توسط مدیران اجرایی استان صورت گیرد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار