محتوا محتوا

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد خبر داد


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد از روند اجرایی ساخت بیش از ۱۰۰۰ کارخانه در استان یزد با پیشرفت‌های فیزیکی بالای ۶۰ درصد خبر داد و افزود: این واحدها با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال، زمینه ایجاد ۴۵ هزار شغل در استان یزد را فراهم می کنند.

به گزارش یزدامروز، محمدرضا علمدار یزدی در مراسم بزرگداشت روز صنعت با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۳ تاکنون ۲۲۰۰ واحد صنعتی و معدنی استان یزد مورد پایش و بررسی قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: در نشست ها و بررسی های صورت گرفته، ۲۳۰۰ مصوبه در راستای رفع مشکلات این واحدهای صنعتی و معدنی به تصویب رسیده است.

وی با اشاره به تلاش‌های این سازمان در رفع مشکلات واحدهای کوچک افزود: در این راستا و برای توانمندسازی واحدهای صنعتی و معدنی کوچک، بیش از ۸۵۰ میلیارد تومان از سال ۹۳ تاکنون پرداخت شده است. با پرداخت این مبلغ به واحدهای صنعتی و معدنی کوچک، استان یزد موفق شد در پرداخت تسهیلات مستقیم و غیرمستقیم مجموعا رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص دهد.

وی در ارتباط با اشتغال استان یزد تصریح کرد: خوشبختانه در این زمینه توانستیم برای بیش از ۴۵ هزار نفر فرصت شغلی در چهار سال گذشته در یزد ایجاد کنیم و این اشتغال‌ها را به تثبیت برسانیم که ارزش بالایی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در بخش سرمایه گذاری، استان یزد توانسته رتبه های برتر بین سایر استان‌های کشور را به خود اختصاص دهد و تاکنون ۵۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش های معدن، صنعت و تجارت یزد انجام شده است.

علمدار یزدی از روند اجرایی ساخت بیش از ۱۰۰۰ کارخانه در استان یزد با پیشرفت‌های فیزیکی بالای ۶۰ درصد خبر داد و افزود: این واحدها با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال، زمینه ایجاد ۴۵ هزار شغل در استان یزد را فراهم می کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار