پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر عامل بنیاد علوی خبر داد

اختصاص تسهیلات۴۵۰ میلیاردی جهت محرومیت زدایی به بهاباد


محسن منصوری از اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات محرومیت زدایی به شهرستان بهاباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا از بهاباد، محسن منصوری در حاشیه سفر به بهاباد در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت : با توجه به تفاهم نامه ای که با استانداریزد در خصوص همکاری در سرمایه گذاری برای شهرستان بهاباد جهت رفع محرومیت زدائی انجام شد مقرر شد مبلغ 450 میلیاردریال اعتباربرای انجام پروژه های نیمه تمام وطرحهای اشتغالزائی به این شهرستان احتصاص یابد .

مدیر عامل بنیاد علوی با بیان اینکه اعتبار تخصیص یافته به بهاباد در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف است، مطرح کرد: این اعتبار در زمینه‌هایی همچون تکمیل مجتمع های آبرسانی تمامی روستاهای بخش آسفیچ، مرمت و احیای قنوات، مساعدت به احداث زیرساخت های شهرک گلخانه ای و مجتمع دامداری آسفیچ، مساعدت به اجرای طرح های هادی روستایی بخش آسفیچ و مرکزی ، احداث ۲ کیلومتر از جاده ده جمال به پرکان، مساعدت به تکمیل گلزار شهدای بهاباد، مساعدت به احداث حوزه علمیه برادران، مساعدت به احداث مرکز جامع سلامت احمد آباد، مساعدت به گلزار شهدای بنیز و احمد آباد، مساعدت به تعمیر و تجهیز مدارس، مساعدت به تعمیر و تجهیز مساجد، مساعدت به احداث کانال های آبیاری و ... از برخی طرح هایی است که با مشارکت بنیاد علوی تکمیل و اجرا خواهد شد.

" محسن منصوری" با اشاره  به رویکرد این بنیاد برای رفع نیاز‌ها در زمینه های مختلف بخصوص اشتغال گفت: مبلغ 200 میلیارد ریال نیز در قالب تسهیلات قرض الحسنه برای بحث های اشتغالزایی و مباحث مربوط به جهش تولید در اختیار شهرستان بهاباد قرار خواهد گرفت.

منصوری افزود: در بسیاری از مناطق کشور از جمله بهاباد علیرغم محرومیت‌های زیادی که داریم کار‌های بزرگی هم انجام شده است ولی هنوز جای کار بسیار است.

وی گفت: همه بازدید‌های لازم از بهاباد انجام شده و از امروز فعالیت‌های این بنیاد به منظور شناسایی و رفع نیاز‌ها در زمینه‌های مختلف بخصوص اشتغال دنبال می‌شود.

مدیر عامل بنیاد علوی تصریح کرد : اقدامات بنیاد علوی در بهاباد بیشتر به منظور محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف، ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم برای کمک به توسعه این شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام /


آخرین اخبار آخرین اخبار