پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیت الله مدرسی:

ارائه آمارهای غیرواقعی از دولت قبل خلاف اخلاق بود/حرمت شکنی ها در سفر روحانی به یزد، بیش از برکات آن


آیت الله مدرسی گفت: در سفرروزگذشته رئیس جمهور این مطلب قرآنی عینیت پیدا کرد چرا که هم درجهت تطهیر کسانی که ممنوع التصویرو مجهول الهویه و فتنه گر بودند اقدام شد و هم آمارهای خلاف واقع از دولت قبل عنوان شد که خلاف اخلاق بود.

امام جمعه حومه شرقی یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ در خصوص سخنان دیروز رئیس جمهور در یزد و هنجارشکنی هایی که توسط وی صورت گرفت گفت: هر چند مردم استان یزد امیدوار بودند که سفر رئیس جمهور همراه با برکاتی برای استان باشد اما روز گذشته مشاهده کردند که هنجارشکنی ها و حرمت شکنی ها در این سفر بیش از برکات آن بود.

آیت الله سید محمدکاظم مدرسی افزود: متاسفانه این اقدامات مختص روز سفر نبود و قبل ازآن نیز نمونه هایی فراوانی از هنجارشکنی ها در استان دیده شده بود.

آیت الله مدرسی با اشاره به اینکه استان یزد استان دارالعباده و دارالعلم بوده و مهد پرورش شخصیت های علمی،ادبی و فرهنگی  به نامی بوده است گفت: جناب روحانی کمتر از این بزرگواران به عنوان افتخارات یزد نام برد و بیشتر به افراد فتنه گر و یا فتنه زده پرداخت که  به نظر می رسد این سفر در پرتو انتخابات  برای جبران سفر مازندران وی تدارک دیده شده بود .

مدرس برجسته حوزه علمیه اضافه کرد: قرآن می فرماید برخی افراد پس از ورود به یک شهریا روستا، یک تحول ضدفرهنگی در آن شهریا روستا به وجود می آورند به عبارتی بهتر می توان گفت عزیزان آن شهر ذلیل و ذلیلان عزیز می شوند.

آیت الله مدرسی افزود:  در سفرروزگذشته رئیس جمهور این مطلب قرآنی عینیت پیدا کرد چرا که هم درجهت تطهیر کسانی که ممنوع التصویرو مجهول الهویه و فتنه گر بودند اقدام شد و هم آمارهای خلاف واقع از دولت قبل عنوان شد که خلاف اخلاق بود

مشاور فرهنگی صداوسیمای مرکز یزد در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: در جلسه عصر دیروز که به عنوان دیدار رئیس جمهور با علما،نخبگان و ایثارگران مطرح شده بود آنچنان گزینشی عمل شده بود که  ایثارگران و رزمندگان به ندرت دیده می شند و افرادی که قبل از صحبت رئیس جمهور به ایراد سخن پرداختند نیز افراد معلوم الحالی بودند که درصدد تغییر هویت فرهنگی شهر تلاش کردند.

وی افزود: یک نکته جالب توجه در خصوص این افراد این بود که درابتدای ایراد صحبت های خود از ذکر نام خدا هم امتناع کردند

عضو شورای فرهگی استان خاطر نشان کرد: مردم ولایت مدار یزد از این رفتارها ناراحت و نگران بوده و شکایت خود را به امام عصر خویش(عج) و نائب برحقش امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهند برد و امیدواریم دست حضرت ولی عصر برای نگهداری از این نظام و انقلاب بر سر آن همچنان باقی باشد.
 

آخرین اخبار آخرین اخبار