پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

وقتی شاه می بخشد و شیخ علی خان نمی بخشد؛

ارشاد زیر بار کنسرت نمی رود؛ کاسه های داغ تر از آش کوتاه نمی آیند!


در حالی که اداره ارشاد استان به شدت با برگزاری کنسرت آن هم مصادف با زمانی که ملت ایران داغدار فاجعه منا هستند مخالف است، عده ای که خود را در میان دولتی ها جا زده اند با فشار بر این کار اصرار می ورزند.

به گزارش یزدامــــــروزبه نقل از عصر فرهنگ، شنیده ها حاکی از آن است که کنسرت زانیار خسروی در حالی قراراست فردا 6 مهر اجرا شود که برگزاری یا عدم برگزاری این کنسرت سبب اختلاف بین دولتی ها شده است.

گویا اداره ارشاد به سبب مسائلی که حول اینگونه برنامه ها ایجاد می شود (برای نمونه اینجا را کلیک کنید) و همچنین داغ فاجعه منا با برگزاری این کنسرت به شدت مخالف بوده است اما سفارش ها، فشارها و انتظارات فراقانونی سرانجام باعث شده تا حرف خسروی به کرسی بنشیند. «ع.م» یکی از نزدیکان فردی است که علاقه شدیدی دارد تا خود را در جمع دولتی ها جای دهد. وی که گویا زورش بر اداره ارشاد می چربیده  سرانجام توانسته است مجوز برگزاری کنسرت را برای خسروی بگیرد.

هنوز مشخص نیست «ع.م» که این روزها در زمره«شاه قلی ها» قرار گرفته است چرا در کار اداره ارشاد دخالت می کند ولی مطمئنا هدفی جز شادکامی مردم افسرده یزد ندارد!

براستی در حالی که یزدی ها نگران سلامتی قاری نخبه شهرشان حاج حسن دانش هستند، عده ای با برگزاری کنسرت چه هدفی دنبال می کنند؟


آخرین اخبار آخرین اخبار