پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس اتحادیه آرایشگاه‌های مردانه خبر داد

از اول بهمن ماه ؛ نرخ آرایشگاه‌های مردانه 25درصدگرانتر شد


رئیس اتحادیه آرایشگاه‌های مردانه با اعلام اینکه نرخ جدید آرایشگاه‌های مردانه ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش داشته افزود: البته ۹۵ سالن و آرایشگاه ممتاز در سطح پایتخت داریم که نرخ آنها متفاوت است و تعیین قیمت آنها را هم در دستورکار داریم.

به گزارش یزد امـــــــروز؛ مصطفی گواهی، رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تهران در گفت وگو با فارس با اعلام نرخ‌های جدید اصلاح و آرایش مردان در پایتخت گفت: طبق بررسی‌ها و کارهای کارشناسی، نرخ اصلاح و پیرایش مردان 25 تا 30 درصد افزایش داشته است که البته نرخ آرایشگاه های ممتاز و سالن دارها که بالای 40 مترمربع فضای کاری آنهاست متفاوت بوده و بنا داریم تا قیمت آنها را تعیین کرده تا در شورای نظارت بازرگانی قیمت‌ها را تأیید کنیم.

وی گفت: اکنون 90 تا 95 آرایشگاه مردانه در سطح پایتخت در سالن های مجهز و با مجوز فعالیت می‌کنند و بقیه آرایشگاه‌هایی که صاحب پروانه کسب هستند در حد مغازه و متراژهای کوچک‌تر هستند.

وی در پاسخ به اینکه بسیاری از آرایشگاه‌ها از نصب قیمت‌ها خودداری کرده و حتی قیمتی بالاتر از نرخ مصوب دریافت می‌کنند، گفت: تمام افراد عضو اتحادیه و آنهایی که پروانه کسب دارند موظف به نصب قیمت‌ها هستند و در صورت مشاهده تخلف در این زمینه، این افراد به سازمان تعزیرات معرفی شده که درنهایت برخورد می‌شود.

به گفته گواهی به دلیل آنکه صنف آرایشگران مردانه از جمله مشاغلی است که با بهداشت افراد سر و کار دارد، توصیه می‌شود تا به آرایشگاه‌های پروانه‌دار مراجعه شود و افرادی که غیرمجاز فعالیت می‌کنند، در صورت مشاهده، محل کار آنها پلمب خواهد شد.

نرخ جدید آرایشگاه‌های مردانه به شرح زیر است:

نوع درجه یک درجه دو درجه سه
اصلاح سر بدون شستشو 15هزار تومان 12 هزار تومان 10 هزار تومان
اصلاح سر دانش‌آموزی و کودکان 12 هزار تومان 10 هزار تومان 9 هزار تومان
اصلاح صورت مدل‌دار 10 هزار تومان 9 هزار تومان 8 هزار تومان
اصلاح صورت با ماشین 7 هزار تومان 6 هزار تومان 5 هزار تومان

 


آخرین اخبار آخرین اخبار