پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عصر دیروز؛

از داور بین المللی یزدی، در زادگاهش قدردانی شد


آیین قدردانی از ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و داور بین المللی ایران از سوی جامعه ورزش و هیات فوتبال استان یزد امروز برگزار شد.

به گزارش یزد رسا، آیین قدردانی از ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و داور بین المللی ایران از سوی جامعه ورزش و هیات فوتبال استان یزد امروز چهارشنبه برگزار شد.
قدردانی از مظفری زاده، داور بین المللی یزدی در زادگاهش
به گزارش ایرنا، در این آیین که روز چهارشنبه در سالن هیات فوتبال استان یزد و با حضور جمعی از پیشکسوتان و اعضای این هیات برگزار شد با لوح سپاس و هدایا از افتخار آفرینی های 'سعید مظفری زاده' قدردانی شد.

رییس هیات فوتبال استان یزد در این آیین گفت: مظفری زاده از جمله داوران یزدی است که بارها قضاوت مسابقات متعدد بین المللی در قاره آسیا را بر عهده داشته است.

 

 

'محمدحسین رسولزادگان' افزود: این داور شایسته استان یزد نقش مهمی در معرفی این استان و همچنین حمایت معنوی از داوران و گسترش فوتبال داشته است.

وی اظهار کرد: مظفری زاده علاوه بر قضاوت های خود در عرصه فوتبال کشور و آسیا در بعد اخلاق و رعایت موازین فرهنگی همواره الگو بوده است.

 

 

رسولزادگان گفت: از امور مهمی که باید همواره مدنظر داوراتن فوتبال استان یزد قرار گیرد توجه جدی به آموزش های علمی و عملی و ارتقا در این رشته است.

وی، اظهار امیدواری کرد تا مظفری زاده بتواند روز به روز پله های موفقیت را در عرصه فوتبال و بخصوص موضوع مهم علمی و آموزش سپری کند.

در این آیین همچنین تعدای از پیشکسوتان فوتبال استان یزد و اعضای این هیات به طرح نظرات و پیشنهادات خود در خصوص ارتقای این رشته و داوران پرداختند.

 

 

ناظر AFC: شرایط برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران فراهم است

ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:تیم ملی فوتبال ایران در یک برنامه زمانبندی با جوانگرایی و تمرینات مناسب برای موفقیت در جام ملت های آسیا دارای شرایط خوبی است .
سعید مظفری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در یزد افزود: حضور جوانان شایسته و با انگیزه در تیم ملی فوتبال ایران طبق تفکرات سرمربی و کادرفنی زمینه این موفقیت را افزایش داده است .

وی اضافه کرد: جوان گرایی در کنار حضور بازیکنان باسابقه و پیگیری برنامه تیم های تیم ملی در یک چارچوب یک جدول زمانی دقیق می تواند زمینه ساز کسب افتخار در این رقابت ها شود .

داور بین المللی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد تا تیم ملی با همدلی و حمایت مردم و جامعه بزرگ فوتبال کشور و غیرت و تعصب بتواند بار دیگر در جام ملت های آسیا بدرخشد

تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت های 2015 آسیا با تیم های امارات، قطر و بحرین همگروه است .

این مسابقات از 19 دی تا 11 بهمن در استرالیا برگزار می شود.
انتهای پیام/ع


آخرین اخبار آخرین اخبار