پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

حواشی خواندنی تشییع قربانی یزدی منا؛

از شعار «این گل پرپر از کجا آمده از سفر حج و منا آمده» تاطنین فریاد «مرگ برآمریکا» در تشییع جان باخته یزدی منا


صبح امروز مراسم تشییع پیکر حاج محمدرضا کارگر حاجی آبادی یکی از جان باختگان حادثه منا با حضورپرشکوه مردم و مسئولین استان دریزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد امــــــــروز؛صبح امروز مراسم تشییع پیکر حاج محمدرضا کارگر حاجی آبادی  یکی از جان باختگان حادثه منا با حضورپرشکوه مردم و  مسئولین استان دریزد برگزار شد.

این مراسم با حاشیه هایی همراه بود که خواندن آن خالی از لطف نیست

در ساعت 8:30دقیقه پیکر مرحوم کارگر در محله خلف خانعلی بر روی دستان مردم این محله تا حسینیه بیت العباس ، با شعارهای «این گل پرپر از کجا آمده از سفر حج و منی آمده» و« این گل پرپرماست هدیه به رهبر ماست» تشییع شد.

سپس عزادارن حسینی محله خلف خانعلی(سرسبیل)دقایقی را به عزاداری و سینه زنی پرداختند.

پس ازعزاداری وسینه رنی در حسینیه بیت العباس پیکرمرحوم به سمت منزلش واقع در محله مریم آباد منتقل شد و پس از عزاداری و وداع خانواده در منزل، به طرف مسجد روضه محمدیه (حظیره) انتقال یافت.

در مسجد روضه محمدیه با اضافه شدن جمعیت کثیری از مردم نماز میت توسط آیت الله ناصری بر پیکر مرحوم کارگر اقامه شد

پس از اقامه نماز پیکر حاج محمدرضا کارگر بر روی دستان مردم دارالعباده با شعارهای «مرگ برآمریکا»«مرگ بر اسرائیل » و«مرگ بر آل سعود»  به طرف گلزار شهدا تشییع و سپس در آنجا به خاک سپرده شد.

آیت الله ناصری ،مدیرکل بنیاد شهید،معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، فرمانده سپاه الغدیر استان ،فرمانده ناحیه یسبج ثارالله یزد،معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مداحان و مسئولان استان در این مراسم حضور داشتند.


آخرین اخبار آخرین اخبار