پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

تمجیدهای آیت الله جنتی از همسرش؛

از همان ابتدا که بنده تبعيد شدم، يار وياور من بودند +تصاویر مراسم ختم


دبير شوراي نگهبان با تاکيد براينکه اين بانوي بزرگوار از همان ابتدا که بنده تبعيد شدم، يار و ياور من بودند، تصريح کرد: وي بسيار قانع بوده و به حداقل‌ها قناعت مي‌کرد، توجهي هم به خورد و خوراک و پوشاک و امثال اين‌ها نداشته و يک حالت زاهدانه‌اي داشتند.

به گزارش یزد امــــروز؛ دبير شوراي محترم نگهبان در مراسم تشييع پيکر همسرشان مرحومه مظاهري که صبح جمعه برگزار شد، در مورد ويژگي‌هاي بارز و ارزشمند اين بانوي محترمه در طول دوران زندگي‌شان گفت: وي از‌‌ همان دوران قبل از انقلاب اسلامي به همراه خانم‌هاي ديگر با حضور در راهپيمايي‌هايي که در قم جريان داشت از طرف منزل به سمت حرم مطهر شرکت مي‌کردند.
 

وي با تاکيد براينکه اين بانوي بزرگوار از همان ابتدا که بنده تبعيد شدم، يار و ياور من بودند، تصريح کرد: وي بسيار قانع بوده و به حداقل‌ها قناعت مي‌کرد، توجهي هم به خورد و خوراک و پوشاک و امثال اين‌ها نداشته و يک حالت زاهدانه‌اي داشتند.


دبير شوراي نگهبان در ادامه افزود: اين بانو در طول دوران زندگي خود بسيار رنج کشيد اما صبور بود و قدرت تحمل بالايي داشت و سختي‌هاي زيادي را در طول عمر خود تحمل کرد، دوتا داغ ديدند و در اين اواخر هم بيماري‌هاي بسيار سخت و کشنده‌اي عارضشان شده بود و بالطبع ناراحتي‌هاي گوناگوني را تحمل کرد.


آيت‌الله جنتي خطرنشان کرد: براي اينکه اين بانوي بزرگوار مقداري درد خود را فراموش کنند به اصفهان رفتيم اما متاسفانه در‌‌ همان اصفهان دار فاني را وداع کرده و به ديار باقي شتافتند، وي در شب جمعه در ايام فاطميه از دنيا رفت و اميدوارم خداوند روحشان را با زهراي اطهر محشور کند.


گفتنی است پیکر همسر مرحومه آیت الله جنتی صبح جمعه تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران  مهر و فارس
انتهای پیام/عآخرین اخبار آخرین اخبار