محتوا محتوا

استاندار یزد:


استاندار یزد اعلام کرد: امروز می توانیم ادعا کنیم که در استان یزد بهترین شرایط برای اجرای الگوی مدیریت واحد شهری وجود دارد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، محمدعلی طالبی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید یزد گفت: با توجه به انگیزه و نگاه خوبی که شهردار جدید نسبت به مسائل شهر، اولویت‌های آن و برنامه هایی که برای شهر دارند و همچنین مدیریت موفقی که در مسئولیت‌های گذشته داشته است نشان می دهد  انتخاب او به عنوان شهردار یزد از سوی اعضای شورای شهر انتخاب خوبی بوده است.

وی اظهار داشت: شهردار جدید یزد برای اعضای شورا و همچنین مسئولین استانی نقطه قوتی است که با حضور او شهر یزد بتواند آن پویایی که مورد انتظار شهر ثبت شده در میراث جهانی است را بدست آورد.

طالبی با قدردانی از اقدامات سرپرست شهرداری یزد گفت:  با وجود آن که دوره سرپرستی شهرداری یزد طول کشید اما او در همه امور و فعالیت‌های خود مدیریت بسیار خوبی بر مسائل شهری داشت و برخلاف آن چیزی که بعضاً گفته می شد که مسائل شهر یزد روی زمین مانده است این گونه نبود و حتی در حوادث ابتدای سال و تهدیدهایی که در حوزه سیل و بارندگی وجو د داشت همکاری فراتر از انتظاری از سوی شهردرای یزد دیده شد.

وی اذعان داشت: مهمترین انتظاری که وجود دارد موضوع مدیریت واحد شهری است که سال‌ها در کشور مطرح می شود اما آن چنان که باید و شاید مرود پیگیری قرار نگرفته است.

استاندار یزد با بیان این که امروز در استان یزد می توانیم ادعا کنیم که بهترین شرایط برای اجرای الگوی مدیریت واحد شهری وجود دارد ادامه داد: اگر پشتوانه وزارت کشور در این زمنیه وجود داشته باشد این قول را در استان می دهیم که هماهنگی های غیربخشی را در استان به وجود بیاوریم تا یک الگویی از مدیریت واحد شهری را به کشور عرضه کنیم.

انتهای پیام/ق


آخرین اخبار آخرین اخبار