پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آبت لله ناصری در بازدید از کتابخانه خیرساز دکتر جوادی مطرح شد

استفاده از شبکه‌های اجتماعی در کشور، نیازمند مدیریت است


نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اهمیت افزایش سرانه مطالعه در استان یزد و ایران گفت: استفاده از شبکه‌های اجتماعی در کشور نیازمند مدیریت است.

به گزارش بزد امــــروز؛ آیت‌الله محمدرضا ناصری ظهر امروز در بازدید از کتابخانه خیرساز دکتر جوادی یزد، با اشاره به اهمیت توجه به افزایش سرانه مطالعه در استان یزد، اظهار داشت: توجه به کتاب و کتابخوانی در جامعه، زمینه فرهنگ‌سازی مناسب را فراهم می‌کند.


به گزارش تسنیم،وی خاطرنشان کرد: در ارتباط با فرهنگ کتابخوانی، کتابخانه‌سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که این موضوع زمینه رشد و هدایت معنوی جامعه را فراهم می‌کند.


نماینده ولی فقیه در استان یزد با تأکید بر اهمیت دقت در زمان مورد استفاده برای شبکه‌های اجتماعی، ادامه داد: در جامعه ما توجه به شبکه‌های اجتماعی و وقت گذاشتن برای این شبکه‌ها رشد غیرصحیح و مدیریت نشده‌ای داشته است.


امام جمعه یزد تصریح کرد: با ایجاد کتابخانه و حضور جوانان در این فضاها، زمینه حضور آنها در فضای حقیقی و مطالعه مفید برای آنها ایجاد می‌شود به همین دلیل باید به این موضوع توجه صورت گیرد.


ناصری افزود: در صورتی که کتابخانه‌های پربار در سطح شهر ایجاد شود و در اختیار جوانان قرار گیرد، تلاش‌های دشمنان برای دور کردن جوانان از علم و معنویت ناکام می‌ماند.


وی با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه، خاطرنشان کرد: استفاده از کتاب‌هایی که زمینه رشد و تقویت باورهای دینی و معنوی جامعه را فراهم می‌کند باید در دستور کار مسئولان کتابخانه‌های عمومی قرار گیرد.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار