محتوا محتوا

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد:


رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد گفت: در اکثر جایگاه های سوخت استان فروش از طریق کارت در حال انجام است.

به گزارش یزدامروز، محمد علی پور محمد علی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد در مصاحبه با یزد رسا در رابطه  با دریافت وجه نقد از مراجعین به جایگاه های سوخت استان گفت: اخیراً بانکها مبالغ کسر شده از صاحبان کارتهای عضو شتاب را با تاخیر به حساب مراکز عرضه واریز می کنند که مشکلاتی را برای مدیران جایگاه های سوخت اختصاصی در خرید فرآورده  پیش آورده که این مشکل ناشی از دستور العمل بانک مرکزی می باشد.

وی افزود: ضمن اینکه با پیگیری های بعمل آمده در اکثر جایگاه های سوخت استان فروش از طریق کارت در حال انجام است وتذکرات لازم داده شده  و راه کارها و تدابیری جهت رفع این مشکل  از طریق فروش اعتباری به مراکز عرضه  اندیشیده شده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: باعنایت به اینکه مشکل سراسری و در سطح کشور می باشد  موضوع از طریق مدیریت های وزارت نفت در ستاد تهران در حال پیگیری است.  همچنین در استان با سرپرستی شعب مکاتبه و پیگیریهای لازم صورت گرفته شده  که امید است مشکل پیش آمده مرتفع شود.

انتهای پیام/
 


آخرین اخبار آخرین اخبار