محتوا محتوا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد گفت: استکبار جهانی به دنبال احیا رژیم منزوی و کودک کش صهیونیستی است که امروز نفس‌های آخر را می‌کشد لذا فردا ملت ایران در کنار مسلمانان جهان مقاوم‌تر از گذشته در برابر این اقدام آمریکائی‌ها خواهند ایستاد.

سرهنگ عباس جوکار در مصاحبه با خبرنگار یزدامروز؛ راهپیمایی امسال روز جهانی قدس را متفاوت‌تر نسبت به سال‌های گذشته دانست و گفت: متأسفانه امسال طرحی از سوی آمریکائی‌ها با عنوان معامله قرن مطرح‌شده که در این طرح آمریکا می‌خواهد رژیم منحوس و غده سرطانی منطقه را حاکم بر سرزمین‌های فلسطین سازد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد افزود: ملت بزرگ ایران و خاصه مردم استان و شهرستان یزد این حرکت مذبوحانه آمریکائی‌ها را که مقرر شده با کمک سران مرتجع کشورهای عربی انجام شود را محکوم کرده و یکپارچه و متحد به صحنه اماده و با مشت گره کرده فریاد «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را رسا تر از گذشته سر خواهند داد.

جوکار تصریح کرد: روز قدس امسال، تکلیف شرعی، قانونی و انسانی ماست چراکه استکبار جهانی به دنبال احیا رژیم منزوی و کودک کش صهیونیستی است که امروز نفس‌های آخر را می‌کشد لذا فردا ملت ایران در کنار مسلمانان جهان مقاوم‌تر از گذشته در برابر این اقدام آمریکائی‌ها خواهند ایستاد و بار دیگر حمایت همه‌جانبه خود را از تمامی مظلومان عالم به‌ویژه ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین اعلام خواهند کرد.

وی از همه مردم استان و شهرستان یزد برای حضور باشکوه در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد و گفت: فردا ملت‌های روزه‌دار و مسلمان جهان به‌ویژه مردم مسلمان ایران اسلامی و همچنین مردم ولایتمدار استان و شهرستان یزد درراهپیمایی قدس باقدرت و وحدت شرکت کرده و بار دیگر وفاداری خود را به اصول و ارزش‌های دینی و اعتقادی نشان خواهند داد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار