پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی:

استیضاح جنتی در دستور کار مجلس قرار می گیرد/توهین به شریعت با برنامه ریزی قبلی


عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل تخلفات متعدد در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

به گزارش یزد رسا، حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در رابطه با توهینات روزنامه اعتماد به حضرت سیدالشهداء و متهم کردن شهیدان بهشتی و باهنر را به داشتن عادت های طاغوتی اظهار داشت: باید دستگاه قضایی و کسانی که مسئول نظارت بر دستگاه قضایی هستند نظارت لازم را داشته باشند و در این زمینه دادگاه ها باید به جد پیگیر این موضوع باشند.

 

وی گفت: اقدامات چنین روزنامه هایی با برنامه ریزی های قبلی صورت می گیرد و مجلس در این راستا برخورد لازم را بعمل می آورد و از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این رابطه سوال خواهد شد.

 

این نماینده مجلس در مصاحبه با کوهبنان در خصوص اقدامات قبلی روزنامه ها و خبرگزاری هایی همچون خبرآنلاین افزود : حمله به شریعت و ارزش های مسلمانان باعث نگرانی در جامعه اسلامی و مسلمانان می شود و از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر سوال توسط نمایندگان مجلس به دلیل تخلفات متعدد استیضاحش نیز در دستور کار قرار می گیرد.

 

غضنفرآبادی در پایان بیان کرد: این روزنامه و خبرگزاری هایی که چنین اقداماتی را انجام می دهند باید مواظب باشند زیرا خود را مسلمان می دانند و این ها چه مسلمان هایی هستند که بی محابا به اسلام و ارزش های ائمه توهین می کنند.

انتهای پیام/د


آخرین اخبار آخرین اخبار