پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد:

اشتیاق مردم به هنر متعهد، علت استقبال بی نظیر «فصل شیدایی»


استاندار یزد به استقبال شگفت آور مردم از «فصل شیدایی» اشاره کرد و گفت: حضور این جمعیت در این محوطه با این امکانات پایین نشان از اشتیاق مردم به مسائل هنری و انقلاب دارد . ما باید بتوانیم زمینه های وسیع تری برای تامین نیاز های تفریحی و آموزش مردم فراهم کنیم.

به گزارش یزد امــــروزبه نقل از حلقه وصل، نمایش فصل شیدایی از 4 اردیبهشت ماه در موقعیت شهید رشیدی در شهر یزد به روی صحنه رفت و در یازده شب اجرا، بیش از یکصد هزار نفر از شهروندان استان یزد از این نمایش بازدید کردند. در آخرین شب اجرای این برنامه، استاندار یزد با حضور در محل اجرای برنامه فصل شیدایی از این نمایش بازدید و با دست اندرکاران اجرای آن گفتگو کرد.

 

استاندار یزد به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و تعدادی از مدیران ستادی استانداری در دهمین شب اجرای نمایش فصل شیدایی حاضر و از نزدیک در جریان اجرای این برنامه قرار گرفت.

 

 

سید محمد میرمحمدی در حاشیه این مراسم، این برنامه را جالب و آموزنده دانست و گفت: بسیار برنامه جالبی بود و آموزنده و حضور این جمعیت هم حکایت از تهیه بسیار مطلوب این برنامه دارد.

 

استاندار یزد ادامه داد: تنوع صحنه ها و درس انقلاب و دفاع و مردم داری و اتحاد و انسجام ملی همه مسائل را ما در این نمایش دیدیم

وی از دست اندرکاران و تهیه کنندگان این برنامه قدردانی کرد و افزود: ان شاء الله شاهد برنامه های متعددی باشیم و مردم ما بتوانند از اینگونه برنامه ها استفاده نمایند.

 

وی به استقبال شگفت آور مردم از این نمایش اشاره کرد و ادامه داد: حضور این جمعیت در این محوطه با این امکانات پایین نشان از اشتیاق مردم به مسائل هنری و انقلاب  دارد . ما باید بتوانیم زمینه های وسیع تری برای تامین نیاز های تفریحی و آموزش مردم فراهم کنیم.

 

استاندار یزد در پاسخ به سئوالی در خصوص کمک مسئولین به اجرای اینگونه برنامه ها اظهار داشت: تهیه این برنامه حکایت از این دارد که مسئولین وظیفه خود دانستند و این اتفاق افتاده است.

 

وی ادامه داد: طبیعی است که باید این برنامه ها گسترش پیدا کند و مشارکت جمعی بیشتری صورت گیرد تا ما شاهد برنامه های متعددی باشیم .

 

وی این برنامه با این تعداد بازدید کننده را در دوره خدمت خود در استان بی نظیر دانست و با اشاره به اهمیت برگزاری این گونه برنامه ها  گفت: حضور کثیر مردم در این برنامه  تاثیر زیادی در زمینه های ترویج مکتب و مذهب و ملیت و دفاع و اقتدار مملکت ما دارد.

 

 

استاندار در این برنامه از نزدیک با عوامل و دست اندرکاران دیدار و از پشت صحنه این نمایش بزرگ بازدید کرد.

 

کمک هزینه 8 سفر کربلا برای برندگان مسابقه پیامکی این نمایش هدیه ای بود که استاندار یزد به بازدید‌کنندکان این نمایش اهدا کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار