پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

اشراف اطلاعاتی سپاه؛ موجب امنیت پایدار در مرزها است


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: امروز سپاه پاسداران در صنعت موشکی گام‌های اساسی برداشته و در عرصه هوا و فضا و دریا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش یزد امــــــروز؛ محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره «سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستاوردهای این نهاد انقلابی» ضمن تبریک گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای حفظ دستاوردهای انقلاب، یک تصمیم راهبردی اتخاذ کردند و آن تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

وی ادامه داد: از برکات این تدبیر انقلاب اسلامی که یک نهال کوچک بود، تبدیل به درختی سترگ و قدرتمند در حال حاضر شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران با اشاره به دستاوردهای انبوه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پیروزی انقلاب تاکنون تصریح کرد: سپاه در پیروزی انقلاب توانست به خوبی در مقابل جریان‌های انحرافی، ضدانقلاب و گروهک تروریستی و منافقین در شرق و غرب و مناطقی که تروریست‌ها حضور دارند، در اوایل انقلاب نقش خود را ایفا کند و در مقابل آن‌ها بایستد.

نماینده مردم یزد و اشکذر تأکید کرد: در سایه بهره‌گیری سپاه از ظرفیت‌های مردمی و ایجاد بسیج مستضعفین بر همه تهدیدات فایق بیاید و این از برکات تدابیر امام راحل بوده که دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای انقلاب داشت.

جوکار با اشاره به نقش سپاه پس از جنگ تحمیلی در عمران و سازندگی کشور و بهره‌گیری از نیروهای متخصص، خلاق و جوان در این عرصه گفت: در مناطق محروم سپاه پاسداران برای محرومیت زدایی اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان داشت: حضور سپاه در مناطق مرزی و اشراف اطلاعاتی این نهاد انقلابی باعث گسترش امنیت پایدار گردیده که این در 36 سال گذشته با بسترسازی و سازماندهی ویژه‌ای انجام شده است.

رییس مجمع نمایندگان یزد در تأکید کرد: در توسعه صنعت موشکی برای ایجاد توازن یک اقدام بازدارنده توسط سپاه پاسداران انجام شده است.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: امروز در صنعت موشکی سپاه گام‌های ارزشمندی را برداشته و در عرصه هوا و فضا و دریا این نهاد انقلابی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و دشمن در برابر پاسداران انقلاب شکست خورده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار