پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیت الله ناصری:

آشنایی نسل جوان با واقعیات دوران قبل از انقلاب،تنها راه مقابله با دروغ پردازی های رسانه های غربی است


امام جمعه یزد آشنایی نسل جوان با واقعیات دوران قبل از انقلاب را تنها راه مقابله با دروغ پردازی های رسانه های غربی درباره دوران ستم شاهی عنوان کرد.

 به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر اعضای ستاد دهه فجر استان یزد  پیش از ظهر امروز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند

آیت الله محمدرضا ناصری در این دیدار با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجراین دهه را لطف و عنایت خداوند به ملت ایران در کنار فداکاری ها و از خودگذشتگی ها دانست وبرلزوم معرفی محتوای انقلاب اسلامی و بیان سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در این خصوص تاکید کرد

امام جمعه یزد ادامه داد: امروز در دنیا خیلی از انسان ها هدف مشخصی در زندگی نداشته و به همین دلیل به بیراهه می روند

ناصری با بیان خاطره ای از ایام دستگیری و تبعید امام اضافه کرد: از سال 42 تا سال 48 امام (ره) هدف خود را از مقابله با رژیم شاه آشکار نکرد چرا که می خواست دشمن با تشخیص هدف وی به مقابله به مثل می پردازد و ابتکار عمل را از امام (ره) می گیرد

وی افزود: در سال 48 و همزمان با طرح ایده ولایت فقیه وحکومت اسلامی از سوی امام (ره) جوانان متدین و انقلابی به هدف عالی انقلاب اسلامی پی برده و در مسیر تشکیل حکومت اسلامی بر مبنای حاکمیت خدا و حکومت قانون خدا گام برداشتند.

نماینده ولی فقیه در استان تشکیل دهندگان حکومت اسلامی را ماموران خدا عنوان کرد و اظهار داشت: اندیشه الهی امام (ره) هدف زندگی را برای ملت ایران روشن ساخت و این هدف همان هدف والای پیامبران و ائمه هدی بوده است.

آیت الله ناصری در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت تدوین برنامه هایی از اهداف وارزش های انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: باید در این ایام از مرام های فساد برانگیز دربارو شخص محمدرضا شاه و حیف و میل های صورت گرفته توسط رژیم پهلوی برای مردم سخن گفت و به تبیین اهداف مقدس انقلاب برای نسل جوان پرداخت.

امام جمعه یزد آشنایی نسل جوان با واقعیات دوران قبل از انقلاب را تنها راه مقابله با دروغ پردازی های رسانه های غربی درباره دوران ستم شاهی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: باید برای نسل جوان برکات انقلاب را بیان کرد تا بدانند ملتی که امروز روی پای خود ایستاده روزگاری بدون اجازه آمریکائی ها و هم پیمانانش اقدامی انجام نمی داد و این امام (ره) بود که این ملت را از زیر یوغ استکبار نجات داد.

وی افزود: امام (ره) با شاه خصومت شخصی و دعوای سیاسی نداشت و تنها هدف وی از برپایی انقلاب نجات مسلمانان و احیای اسلام و حکومت اسلامی بود.

وی در پایان به اعضای ستاد دهه فجر استان توصیه کرد: آشنایی نسل جوان با انقلاب را تنها به این دهه محدود نکرده و در طول سال در این راستا فعال باشند.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار