پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

بیانیه بسیج رسانه استان یزد در روز 9 دی؛

اصحاب رسانه استان یزد، مجدانه خواهان برخورد با فتنه گران هستند


عزت خواهی 9دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود؛ یعنی عزتی که مردم ایران را سربلند کرد و بار دیگر کشورهای بیگانه متوجه شدند که قدرت رویارویی با نظام اسلامی را ندارند و به فرموده رهبر عزیزمان 9 دی روز بصیرت و دشمن شناسی و وقت شناسی و حضور بود.

به گزارش یزدامــــــــــروز، بسیج  رسانه یزد در پی گرامیداشت حماسه عظیم 9 دی بیانیه را به شرح زیر صادر کرد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا

كساني كه كافران را غير از مومنان به عنوان سرپرست مي گيرند، آيا عزت و قدرت را نزد آن‌ها مي‌جويند پس به‌راستي عزت و قدرت همه ازآن خداست. (سوره نساء، آيه 139)

 

استکبار جهانی در سال های اخیر علاوه بر استفاده از جنگ سخت برای مقابله با جهان اسلام از جنگ نرم به عنوان حربه ای دیگر استفاده کرده و با به خدمت گرفتن رسانه ها به دنبال همسویی افکار عمومی ملل مسلمان با سیاست ها و اندیشه های مادی گرایانه خود است؛ به گونه ای که در فتنه 88 شاهد بودیم استکبار جهانی با در اختیار داشتن رسانه ها چگونه به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد و اگر درایت و بینش عمیق حضرت امام خامنه ای مدظله العالی نبود، خدا می داند که چه بر سر این نظام می آمد.

رسانه های بیگانه با انتشار اخبار و رویدادهای مختلط از درست و نادرست بر افکار عمومی ایران تاثیر گذاشته و جماعتی را در توهم این مساله که این نظام متقلب است و باید آن را از بین برد، قرار دادند. رسانه هایی که به جز دروغ و عوام فریبی مردم سخنی نمی گویند و همه آنها بر این موضوع مصر هستند که با اخبار و مطالب نادرست اذهان را به تشویش فرا خوانند و این جا بود که مردم ایران با بصیرتی عاشورایی دشمن زبون را یک بار دیگر به خاک مذلت و نابودی کشاندند.

مردم ایران در روزهای تاریخی8 و 9 دی ماه سال 1388 حرکتی بزرگ و تاریخی را آفریدند، حرکتی که برگرفته از فرهنگ حسینی است، این روز ماندگارترین حرکت عاشورایی پس‌از پیروزی انقلاب اسلامی شد. این‌روز تاریخی یک‌بار دیگر مرز اسلام و کفر را جدا ساخت و پرچم لبیک یاحسین(ع) را به اهتزاز درآورد. در این روز بزرگ و تاریخ‌ساز، یک‌بار دیگر سربازان حضرت بقیه الله(عج) و فرزندان حضرت روح الله(ره) در صفوفی با بنیان مرصوص کاخ استکبار و حامیانشان را لرزاندند، تاریخ پیامبریِ رسول الله(ص) تکرار گردیده و کاخ ستمگران و مستبدین عالم لرزید، این اتحاد، بین ملّتی راسخ و به رهبری ولایت فقیه، در کشور ایران یک‌بار دیگر اتفاق افتاد و خاری شد، در چشم دشمنان اسلام. در یوم الله 9 دی حق از باطل جدا شد و در این حماسه عظیم بساط فتنه برای همیشه جمع گردید.

9 دی؛

-         عرق شرم امت را در طول تاریخ به خاطر بی بصیرتی در ماجرای سقیفه پاک کرد.

-         درد کوته بینی حکمیت را تا حدودی التیام داد و بر آن مرهمی شد.

-         سوزش خیانت جمل و نهروان را کمی خنک کرد و از تکرار غربت 52 ساله جلوگیری کرد.

-         ندای هل من ناصر بلند نشد ولی فریاد لبیک یا حسین تا آسمان به گوش همه رسید.

-         در ایران بود ولی پایه های کاخ سفید در مکان و کاخ سبز معاویه در زمان را لرزاند.

-         مانور اعلام آمادگی یاران آخر الزمان مهدی(عج) بود.

-         نقطه سرنوشت ساز تقابل جبهه استکبار با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بود که این روز حماسه ماندگار و عبرت آمیز برای همیشه تاریخ لقب گرفت.

عزت خواهی 9دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود؛ یعنی عزتی که مردم ایران را سربلند کرد و بار دیگر کشورهای بیگانه متوجه شدند که قدرت رویارویی با نظام اسلامی را ندارند و به فرموده رهبر عزیزمان 9 دی روز بصیرت و دشمن شناسی و وقت شناسی و حضور بود.

اصحاب رسانه استان یزد ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل عظیم الشأن و نائب برحق امام زمان(عج) حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) هم صدا با سایر اقشار جامعه اعلام می داریم هرگونه تطهیر سران فتنه 88 خیانتی است عظیم به حماسه پرشور مردم بصیر ایران در 8 و 9 دی ماه 88  و از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی مجدانه خواهانیم هیچ مسامحه و سهل انگاری در برخورد با فتنه گران و آنهایی که به دنبال رفع حصر و تبرئه عوامل فتنه هستند، صورت نگیرد تا به فضل الهی ریشه های این فتنه خشکانده و درس عبرتی برای همه بدخواهان نظام اسلامی شود.

منبع: سازمان بسیج رسانه استان یزد


آخرین اخبار آخرین اخبار