پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

احمد توکلی:

اصولگرا هستم اما کارهای برخی اصولگرایان و اصلاح طلبان را قبول ندارم


توکلی، نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه از وحدت اصلاح طلبان هم استقبال می کنم؛ گفت: حدس می زنم هر جریان سیاسی که اکثریت مجلس دهم را بدست آورد؛ اکثریت شکننده ای خواهند داشت.

به گزارش یزدامروز؛ احمد توکلی درمصاحبه با ائل در خصوص فرآیند وحدت اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: از وحدت در انتخابات جهت حفظ مصالح کشور دفاع می کنم و باید در شرایط فقدان حزب، دو جریان سیاسی کشور باید با یکدیگرمتحد شوند.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص فعالیت های انتخاباتی خود، بیان داشت: بخاطر شرایط جسمانی خود فعالیت انتخاباتی چندانی نداشته ام اما از وحدت رویه دفاع می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با تاکید بر اینکه در انتخابات آتی با اصولگرایان خواهد بود؛ افزود: من اصولگرا هستم هرچند ممکن است کارهای برخی اصولگرایان را قبول نداشته باشم همانطوری که برخی کارهای اصلاح طلبان را نیز قبول ندارم.

وی در خصوص جلسات اصولگرایان برای شکل گیری وحدت در انتخابات، تصریح کرد: از این جلسات خبر دارم و از آنها استقبال می کنم.

توکلی همچنین در مورد فعالیت های انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: از فعالیت درون جریانی اصلاح طلبان اطلاعاتی ندارم اما خوشحال می شوم که آنها نیز به وحدت برسند تا وقتی به مجلس راه یافتند تکلیف ها روشن باشد تا بتوان قوانین را بهتر تصویب کرد.

وی در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار ائل در مورد ارزیابی خود از ترکیب مجلس دهم، اذعان داشت: حدس می زنم هر جریان سیاسی که اکثریت مجلس را بدست آورد، اکثریت شکننده ای خواهند داشت.


آخرین اخبار آخرین اخبار