پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرماندار یزد:

اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات مقابله با کرونا موجب آرامش‌بخشی بهتر مردم می‌شود


سیدمحمد رستگاری گفت: اگر بشود در زمینه اطلاع‌رسانی همه فعالیت‌ها و خدماتی که صورت می‌گیرد را به اطلاع مردم برسانیم موجب آرامش‌بخشی بهتری می‌شود.

به گزارش یزدرسا، سید محمد رستگاری در جلسه ستاد استاني پيشگيري و مقابله با كرونا که صبح امروز در استانداری یزد برگزار شد گفت: با اعلام از طرف اتحادیه، بعضی اصناف نسبت به تعطیلی اقدام کرده‌اند امام بعضی هم این موضوع را رعایت نکرده‌اند و از تعطیلی سرباز زده‌اند.

وی افزود: برخی باشگاه‌های ورزشی که بایستی تعطیل می‌شدند گزارش‌هایی هست که رعایت نمی‌کنند و نارضایتی بقیه را موجب شده‌اند و باید برای این مسائل تصمیم‌گیری بشود.

فرماندار یزد اظهار داشت: از شهرداری می‌خواهیم در اماکن عمومی و جاهایی که رفت و آمد مردم بیشتر است مایع دستشویی به اندازه کافی در دسترس باشد.

رستگاری خاطرنشان کرد: باید به مناطق حاشیه‌نشین شهر و همچنین روستاها به ویژه روستاهای پرجمعیت توجه شود و به در بحث آموزش آن‌ها تلاش بیشتری شود و دهیاری‌ها جدی‌تر ورود کنند و به نظر می‌رسد در این موضوع غفلت شده است.

وی عنوان کرد: اگر بشود در زمینه اطلاع‌رسانی همه فعالیت‌ها و خدماتی که صورت می‌گیرد را به اطلاع مردم برسانیم موجب آرامش‌بخشی بهتری می‌شود و از شایعه‌پراکنی هم پیشگیری می‌کند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار